Save to shopping list
Create a new shopping list
Gaz Obronny Pieprzowy TW1000 Titan Fog 750 ml (703)
Gaz Obronny Pieprzowy TW1000 Titan Fog 750 ml (703)
Gaz Obronny Pieprzowy TW1000 Titan Fog 750 ml (703)
Gaz Obronny Pieprzowy TW1000 Titan Fog 750 ml (703)

Gaz Obronny Pieprzowy TW1000 Titan Fog 750 ml (703)

Symbol
25441
75,94 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 329 pts.

Gaz pieprzowy TW1000 to ręczny miotacz gazu na bazie naturalnego pieprzu. Doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Jest także bardzo skutecznym środkiem obronnym wobec agresywnych zwierząt. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu, a także silne duszenie się, uniemożliwiając napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.

Model TITAN posiada zoptymalizowany uchwyt do obsługi jedną ręką i dlatego bardzo dobrze nadaje się do użytku profesjonalnego w sektorze bezpieczeństwa. Gaz pieprzowy jest wyposażony w wysokiej jakości sprężynowe zabezpieczenie pokrywy typu flip-top, które zapobiega niezamierzonemu uruchomieniu. Głowica rozpylająca jest chroniona przed naciskiem przez inteligentny system ze sprężynową pokrywką na zawiasach. Kiedy naciśniesz przycisk zwalniający, popchnij pokrywę kciukiem do góry. Pokrywka następnie automatycznie złoży się ponownie. Opcjonalnie można również zabezpieczyć spray przed niezamierzonym uruchomieniem za pomocą zawleczki. Zawleczka wyposażona jest w praktyczny pierścień pociągowy i po wyjęciu można ją łatwo ponownie założyć. Po wyzwoleniu sygnalizator jest automatycznie usuwany, a tym samym wskazuje, czy urządzenie było już używane.

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
13.3% MC
capacity 700 ml
range 6 m
spray mist form
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel