Save to shopping list
Create a new shopping list
Mapnik Map Case A4 Silva (37673)

Mapnik Map Case A4 Silva (37673)

Symbol
26604
24,33 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive 105 pts.

Mapnik wyprodukowany przez firmę Silva zabezpiecza mapę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi m.in. wodą, brudem. Wodoodporny futerał jest w pełni przezroczysty i łatwy do otwierania i zamykania.

W zestawie smycz dystansowa ze wzorem podziałki.

Silva opracowała te etui z myślą o łatwości użytkowania. Mapnik jest w pełni przezroczysty z obu stron. Małe narożne otwory umożliwiają przymocowanie mapnika do plecaka lub kajaka. Smycz dystansowa ma dwie łuski; 1:25 i 1:50, co ułatwia zmierzenie dystansu wędrówki. Mapnik jest miękki i podatny na zginanie, dlatego można go łatwo umieścić na trasie w plecaku. Pasek na szyję pomaga również zachować wolne ręce podczas przygody na świeżym powietrzu. Wodoszczelny zamek błyskawiczny ułatwia otwieranie i zamykanie.

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
flexible at temperatures as low as -20ºC
high level of transparency
lanyard included
waterproof properties
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel