Save to shopping list
Create a new shopping list
Kompas Płytkowy Terra Ranger SL Silva (38249)

Kompas Płytkowy Terra Ranger SL Silva (38249)

Symbol
29327
43,76 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive 189 pts.

Niewielki funkcjonalny kompas, szczególnie ceniony przez backpackersów i wspinaczy. Wykonany przez renomowaną firmę szwedzką Silva, która z wielką pasją oraz zaangażowaniem, od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości kompasów. Wersja TERRA Ranger SL należy do nowej serii produktów Silva Terra wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, o 90% mniejszej emisji dwutlenku węgla. Pokrywa, pierścień uchwytu i pierścień podziałki na Terra Expedition S są wykonane z materiału REVO.

Terra Ranger SL wyposażony jest w smycz z podziałką 1:25 000 i 1:50 000, która ułatwia szybką ocenę odległości i zaplanowanie trasy. Wbudowany zegar słoneczny pomaga zobaczyć, która jest godzina, oceniając położenie słońca. Świecące oznaczenia kompasu, umożliwiają nawigację w nocy. Kompas można przymocować do kurtki za pomocą agrafki, umożliwiając w ten sposób nawigację bez użycia rąk.

Lusterko kompasu, umożliwia jednoczesne oglądanie tarczy kompasu i tła. Fakt, że tarczę kompasu można zobaczyć w tym samym czasie, gdy punkt odniesienia jest wyrównany, sprawia, że lustrzane kompasy są bardziej pożądane do wyznaczania dokładnych namiarów. Kompas z lusterkiem sprawdza się najlepiej na otwartym terenie, gdzie musisz określić kierunek na duże odległości.

Terra oznacza Ziemię, a produkty z serii Silva Terra mają mniejszy wpływ na środowisko. Tęsknimy za lepszą przyszłością, a Silva Terra jest naszym planem, aby tak się stało. Strategia firmy SILVA jest łatwa do zrozumienia i dobrze znana – używaj ponownie, ograniczaj, poddawaj recyklingowi.

Condition
brand-new

Brand new product.

Note
environmentally friendly productenvironmentally friendly product
Technical data
declination scale
dimensions 5.9 x 4.1 x 1.4 cm
fluorescent elements
lanyard included
mirror
scales 1:25000, 1:50000
sundial
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel