Save to shopping list
Create a new shopping list
Plecak DIRECT ACTION Dust® (20l) Cordura® CG
Plecak DIRECT ACTION Dust® (20l) Cordura® CG
Plecak DIRECT ACTION Dust® (20l) Cordura® CG
Plecak DIRECT ACTION Dust® (20l) Cordura® CG

Plecak DIRECT ACTION Dust® (20l) Cordura® CG

Symbol
4522
92,44 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive 399 pts.

Direct Action® Dust® to 20-litrowy plecak, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu jak i w podstawowych zadaniach taktycznych, gdzie nie jest wymagana duża pojemność ekwipunku.

Komora główna o wymiarach 42 x 26 x 14 cm posiada kieszeń siatkową oraz przegrodę na wkład hydracyjny, która może być, z powodzeniem wykorzystywana do bezpiecznego przenoszenia radiostacji lub 15'' laptopa. Wkład hydracyjny może zostać również umieszczony w dodatkowej kieszeni tylnej. Przednia kieszeń plecaka posiada organizer i przezroczystą kieszeń na mapę. Boczne kieszonki umożliwiają przenoszenie płaskich i małych przedmiotów, a po otwarciu zamka zwiększają swoją obojętność.

Direct Action® Dust® został pokryty wycinanym laserowo systemem kompatybilnym z MOLLE/PALS. System nośny plecaka został wyposażony w wewnętrzne usztywnienie pleców oraz miękkie, wygodne szelki. Innowacyjny system wentylacyjny Combat Vent System® zastosowany w plecaku daje niespotykany dotychczas komfort noszenia. CVS® składa się z odpowiednio wyprofilowanych, piankowych paneli z dużą liczbą kanalików wentylacyjnych. Ich konstrukcja, w połączeniu z siatką, którą są obszyte panele, powoduje, że plecak nie przylega bezpośrednio do pleców. Dzięki temu poprawia się cyrkulacja powietrza, co daje efekt chłodzenia i zapobiega poceniu się, a użyta sztywna pianka zapewnia wygodne i stabilne układanie się plecaka.

Capacity
<29 litres
Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
D-rings allowing attachment of additional equipment
MOLLE, PALS compatible
capacity 20 litres
compartment for water bag / camelbak (not included)
compression straps
duraFlex® elements
material Cordura 500D
quick release buckles
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.

Guide

TYPES OF MILITARY CAMOUFLAGE
The uses of camouflage are many; during military missions, ASG games, by foresters, mushroom pickers or walkers. The goal is to adapt to the environment as much as possible to increase the chance of victory or not to interfere with wildlife terrain. Camouflage is an essential part of any country's military equipment.
Read more
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel