Save to shopping list
Create a new shopping list
Hunting Cap  Wild Trees Goretex Miltec no-swishing, Winter Camouflage

Hunting Cap Wild Trees Goretex Miltec no-swishing, Winter Camouflage

Symbol
1692
10,87 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive 47 pts.

Czapka z serii myśliwskiej Wild Trees wyprodukowana przez firmę Mil-tec z podwójnego laminatu Tricot zapewniając wiatro i wodoodporność.

Czapka Wild Tress produkowana jest  z myślą o myśliwych i ze szczególnym zwróceniem uwagi na rodzaj i warunki ich pracy. Kamuflaż, w jakim została wyprodukowana doskonale maskuje przed okiem zwierzyny. Wykonana została z lekkiego, wytrzymałego, przyjemnego w dotyku i z wysokiej jakości materiału, który nie odbija światła i przede wszystkim nie szeleści podczas ruchów. Posiada dwie warstwy specjalnego poliestru Tricot dzięki, któremu jest wiatro i wodoodpora, a dodatkowo zapewnia dużą oddychalność. Wnętrze czapki pokryte jest ciepłym i miłym w dotyku polarem.

Czapkę można nosić na dwa sposoby: z podwiniętą klapką umocnioną po obu stronach czapki na zatrzaski, czyli jako typową czapkę z daszkiem, bądź ze spuszczoną klapką, która będzie chronić uszy przed zimnem, a dodatkowo zamaskuje większą część głowy.

Condition
brand-new

Brand new product.

Gwarancja niższej ceny
Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę!
Technical data
100% polyester
camouflage
not rustling
wind and waterproof
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
SizeHead circumference
M56 - 57 cm
L58 - 59 cm
XL60 - 61 cm
XXL62 - 63 cm

Actual dimensions may vary slightly.

Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel