Save to shopping list
Create a new shopping list
Two Point Carbine Sling Polyester Helikon-Tex Shadow Grey (ZW-RFS-PO-35)

Two Point Carbine Sling Polyester Helikon-Tex Shadow Grey (ZW-RFS-PO-35)

Symbol
19865
28,59 €(Discount 4%)
27,44 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Find out in which store you can check the product and buy it right away
Two Point Carbine Sling Polyester Helikon-Tex Shadow Grey (ZW-RFS-PO-35)
Two Point Carbine Sling Polyester Helikon-Tex Shadow Grey (ZW-RFS-PO-35)
Colour:grey
Safe shopping
After purchase you will receive 119 pts.
Lowest price in 30 days before discount: 27,44 €

Pas do broni o przemyślanej konstrukcji od renomowanej firmy Helikon-Tex.

Produkt pozwala rękom odpocząć, a także zapobiega uderzeniu broni o ziemię w trakcie szybkiej zmiany na broń krótką. Pas do broni TWO POINT CARBINE SLING to prosta, a jednocześnie bardzo przemyślana konstrukcja dwupunktowego pasa. Wykonany głównie z nylonowej taśmy o szerokości 1”, w centralnej części ma doszyty miękki comfort pad, pomagający dobrze rozłożyć ciężar nawet mocno doposażonej broni. Obszycie comfort pada siatką dodatkowo pozytywnie wpływa na wentylację, a zarazem zapobiega nadmiernemu obcieraniu się szyi. Naszyta na comfort padzie kieszonka pozwoli na przenoszenie dodatkowych baterii do kolimatorów lub latarek, a długi pas miękkiego rzepa pozwala na łatwą personalizację.

Pas mocowany jest do broni za pomocą taśm przeplatanych przez plastikowe regulatory. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwa montaże pozwalające na doczepienie pasa do różnych punktów mocowania na broni, w tym także do montażu bezpośrednio wokół łoża broni. Dzięki systemowi szybkiej regulacji możliwe jest błyskawiczne dopasowanie długości pasa do każdej sylwetki czy wyposażenia.

 

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
WooJin® buckles
nylop webbing 1”
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel