Save to shopping list
Create a new shopping list
PRO Whoopie Sling Bushmen
PRO Whoopie Sling Bushmen
PRO Whoopie Sling Bushmen
PRO Whoopie Sling Bushmen
PRO Whoopie Sling Bushmen
PRO Whoopie Sling Bushmen
PRO Whoopie Sling Bushmen
PRO Whoopie Sling Bushmen

PRO Whoopie Sling Bushmen

Symbol
20444
27,94 €(Discount 12%)
24,65 €
incl. VAT / pair
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 105 pts.
Lowest price in 30 days before discount: 24,65 €

Podstawowym zadaniem whoopie slingów jest płynna regulacja poziomu napięcia hamaka. Produkt umożliwia nadanie hamakowi idealnego, oczekiwanego kształtu. Dodatkowe sprytne zakończenia umożliwiają podwieszenie bagażu.

W większości whoopie slingów innych firm wolne końce zwykle wiszą niewykorzystane. Firma Bushmen wyposażyła je w sprytne haczyki, dzięki czemu wolne końce Whoopie slingów & można wykorzystać do podwieszenia bagażu, np. plecaka. Jeśli wolne końce są krótkie, możemy je zahaczyć, zaraz obok o linki whoopie slingów – tworząc dwie wygodne pętle na której możemy podwiesić bagaże. W ten sposób można podwiesić bagaż do 10 kg. Jeśli, wolne końce są wystarczająco długie możemy stworzyć z nich tzw. baby hammock czyli wiszące miejsce na plecak. Ma to tę zaletę, że plecak jest cały czas pod ręką. Zamocowanie go jest niezwykle proste. Przeplatamy wolne końce Whoopie Slingów & przez uchwyt plecaka z jednej strony i szelki plecaka z drugiej strony. Zahaczamy o koniec linki tworząc pętle i napinamy linkę ciągnąc haczyk tak by plecak wisiał nad ziemią. Haczyki są tak wyprofilowane, że utrzymują plecak we właściwym położeniu o wadze do 20 kg. Jest to możliwe dzięki temu, że masa plecaka rozłożona jest na dwa haczyki oraz dwie linki, czyli każdy haczyk obciążony jest do dopuszczalnego poziomu 5 kg. Pamiętaj, aby zostawić trochę luzu pomiędzy hamakiem, a plecakiem by po położeniu się w hamaku było Ci wygodnie i plecak nie uwierał.

Oferta dotyczy pary o długość 1,25 metra każda. Whopie slingi, wraz z zawieszeniem do hamaka EASY, należą dp najwygodniejszych systemów rozkładania i regulacji zawieszenia hamaków. Nie wymagają znajomości węzłów.

 

Condition
brand-new

Brand new product.

Gwarancja niższej ceny
Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę!
Technical data
3 mm UHMWPE wire rope
adjustment 90 - 280 cm
maksymalne obciążenie statyczne 700 kg
weight 30 g
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.

Guide

Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel