Save to shopping list
Create a new shopping list
Nóż Hunting H. Roselli R100
Nóż Hunting H. Roselli R100
Nóż Hunting H. Roselli R100
Nóż Hunting H. Roselli R100
Nóż Hunting H. Roselli R100
Nóż Hunting H. Roselli R100

Nóż Hunting H. Roselli R100

Symbol
26951
101,38 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 439 pts.

„Pierwsze” Roselli, o minimalistycznym designie sięgającym 1976 roku. Od ponad 45 lat produkt występuje na rynku i świetnie sprawdza się podczas polowania, wędkarstwa i życia na świeżym powietrzu. Fiński ręcznie robiony nóż został pierwotnie opracowany jako nóż myśliwski dla łowców łosi w Finlandii i szybko stał się idealnym towarzyszem do łowienia większej zwierzyny, takiej jak łoś, dzik i większe jelenie.

Konstrukcja i profil ostrza sprawia, że doskonale nadaje się do skórowania zwierzyny. Ostrze (10 cm) wykonane jest z kutej stali węglowej, a rękojeść z brzozy, pokryta olejem lnianym zapewnia pewny chwyt, nawet gdy jest mokry. 

W zestawie ręcznie wykonana pochwa z lekkiej fińskiej skóry garbowanej roślinnie.

Produkt wykonano, naostrzono i udoskonalono ręcznie w Harmoinen w Finlandii. Każdy produkt jest wyjątkowy. Wzory i faktura materiałów naturalnych mogą się różnić.

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
blade made of carbon steel
hand-forged
handle made of birch wood
scabbard included
total length 225 mm
weight 120 g
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel