Save to shopping list
Create a new shopping list
Kurtka Snugpak Softie SJ9 Czarna
Kurtka Snugpak Softie SJ9 Czarna
Kurtka Snugpak Softie SJ9 Czarna
Kurtka Snugpak Softie SJ9 Czarna
Kurtka Snugpak Softie SJ9 Czarna
Kurtka Snugpak Softie SJ9 Czarna

Kurtka Snugpak Softie SJ9 Czarna

Symbol
26995
235,66 €(Discount 7%)
218,19 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive 949 pts.
Lowest price in 30 days before discount: 218,19 €

Kurtka SJ9 została zaprojektowana na zimowe miesiące, zapewniając wysoki komfort termiczny przy bardzo niskich temperaturach. Jest wodoodporna i oddychająca, ponadto zapewnia ochronę przed wiatrem.

Seria kurtek SJ to najnowsze osiągnięcie firmy Snugpak w dziedzinie kurtek na każdą pogodę. Zaprojektowane tak, aby zapewnić idealną warstwę zewnętrzną niezależnie od warunków, z którymi masz do czynienia przez cały rok! We wszystkich czterech kurtkach z tej serii wykorzystano zaawansowaną technologię zewnętrzną Paratex Micro i wewnętrznej Paratex Light, która utrzymuje wilgoć z dala od skóry, dzięki czemu jest ciepło i sucho. Natomiast flagowe wypełnienie marki Snugpak o nazwie Softie Premier ma doskonałe właściwości izolacyjne, co oznacza, że zatrzymuje ciepło i maksymalizuje komfort.

Unowocześniony krój kurtki jest dopasowany do sylwetki, a wysoko zabudowany kołnierz chroni przed wiatrem. Kaptur został wszyty na stałe, jest regulowany i w pełni izolowany, dzięki czemu zapewnia dodatkowe ciepło wokół głowy, szyi i twarzy. Będziesz czuć się komfortowo nawet do -10°C. Występuje w naszych tradycyjnych kolorach kamuflażu Olive, Military Black i Multicam, które są również wyposażone w naszywki na rzepy na ramieniu do użytku wojskowego. Ukryta kieszeń na piersi pozwala na schowanie najpotrzebniejszych dokumentów. Dwukierunkowy zamek YKK zapewnia niezawodność, dodatkowo można go częściowo odpiąć by zwiększyć wentylację. Natomiast elastyczne, regulowane ściągacze u dołu pomagają zatrzymać ciepło i wspomagają izolację. Pętle na kciuki zapobiegają zsuwaniu się rękawów. Łatwy transport kurtki umożliwia siateczkowa torebka transportowa.

Condition
brand-new

Brand new product.

Made
in United Kingdom
Note
as a distributor of the brand Snugpak, we take orders for all products available on the manufacturer’s website www.snugpak.com
Technical data
3 pockets
DWR protects from absorbing water
ID velcro panels
Paratex Light material
Paratex Micro fabric
Softie® Premier filling
comfort temperature -10°C
cover included
extreme temperature -15°C
weight 1010 g
Waterproof
dWR impregnation
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
SizeChestLength from neck to bottomSleeve length
XS 81 - 89 cm67 cm90 cm
S92 - 99 cm71 cm95 cm
M102 - 109 cm73 cm96 cm
L112 - 120 cm80 cm97 cm
XL122 - 130 cm87 cm98 cm
XXL132 - 140 cm89 cm100 cm

Sleeve length is measured from the center of the neck (shoulder, sleeve).

Please note that the dimensions of insulated garments may vary.

Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel