Save to shopping list
Create a new shopping list
Pistolet Gazowy Razor Gun PMG-37
Pistolet Gazowy Razor Gun PMG-37
Pistolet Gazowy Razor Gun PMG-37
Pistolet Gazowy Razor Gun PMG-37
Pistolet Gazowy Razor Gun PMG-37
Pistolet Gazowy Razor Gun PMG-37

Pistolet Gazowy Razor Gun PMG-37

Symbol
28647
71,04 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 309 pts.

RazorGun PMG-37 to skuteczny miotacz gazu pieprzowego do samoobrony, dostępny bez zezwoleń i rejestracji.Urządzenie wystrzeliwuje chmurę gazu pieprzowego na odległość do 4 m, dzięki czemu zachowujemy bezpieczną odległość od zagrożenia.

Zaletą chmury gazowej jest możliwość rażenia wielu napastników oraz szerokie pole działania, co jest istotne w sytuacji stresu.PMG-37 swoim wyglądem przypomina broń palną, dlatego działa również odstraszająco.

PMG powstał z lekkiego i wytrzymałego polimeru, który zawiera włókno szklane. Dzięki wykorzystaniu tej technologii miotacz jest odporny na uszkodzenia, warunki atmosferyczne oraz łatwy w codziennym przenoszeniu. Poręczna konstrukcja oraz niewielki ciężar sprawiają, że pistolet może być wygodnie użytkowany i przenoszony przez kobiety. Antypoślizgowa rękojeść zapewnia pewny i wygodny chwyt pistoletu.W PMG RazorGun zastosowano intuicyjną blokadę spustu z tyłu rękojeści, którą automatycznie wyłączamy, pewnie trzymając pistolet w dłoni. Takie rozwiązanie zapobiega przypadkowemu uwolnieniu gazu oraz powoduje, że obsługa jest instynktowna.

Twórcy PMG, w trosce o wysoki realizm nie zapomnieli także o innych detalach konstrukcyjnych występujących we współczesnej broni palnej: muszce i szczerbince, żebrowaniu zamka oraz matowym wykończeniu. Jedną z zalet PMG jest możliwość błyskawicznej wymiany kapsuły z gazem pieprzowym. Po wysunięciu magazynka z rękojeści należy usunąć pustą kapsułą, zastąpić ją nową, oraz z powrotem wsunąć magazynek do rękojeści. Ta czynność zajmuje kilka sekund i jest łatwa do opanowania.

Gaz zawiera 10% roztwór kapsaicyny o ostrości aż 2 mln SHU (jednostka ostrości Scouville’a). SHU określa ilość kapsaicyny, czyli substancji odpowiedzialnej za uczucie ostrości. Gaz pieprzowy podrażnia śluzówki nosa i gardła, powoduje łzawienie oczu, dezorientację i zaburzenie percepcji.

Czasowe efekty działania gazu — w zależności od tolerancji na kapsaicynę — mogą trwać od 30 minut do 2 godzin. RazorGun PMG-37 sprzedawany jest z zainstalowaną kapsułą gazową, dlatego jest gotowy do działania od razu po zakupie. Kartridż gazu wystarcza na około 9 krótkich lub 2 długie użycia, co pozwala skutecznie bronić się przed wieloma napastnikami.

Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas zakupu, klient oświadcza, że ukończył 18 lat.

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
antypoślizgowa rękojeść
material polymer / fiberglass
range 4 m
spray mist form
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel