Save to shopping list
Create a new shopping list
Kieszeń Elite Hex M-Tac Czarna (51385002)
Kieszeń Elite Hex M-Tac Czarna (51385002)
Kieszeń Elite Hex M-Tac Czarna (51385002)
Kieszeń Elite Hex M-Tac Czarna (51385002)

Kieszeń Elite Hex M-Tac Czarna (51385002)

Symbol
29738
45,72 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive 198 pts.

Ergonomiczna kieszeń Elite Hex firmy M-tac to ciekawe rozwiązanie do uporządkowania i przechowywania niezbędnych rzeczy.

Elite Hex wykonano z Cordury 500D i Cordury Hex 1000D - super mocnego, odpornego na zużycie i łatwego w pielęgnacji materiału. Dolna część jest zapinana na zamek YKK, którego większe ząbki pozwalają na szybsze i łatwiejsze rozpięcie. Wewnętrzne ścianki komory są wykonane z rzepu welurowego, który umożliwia doczepienie wkładek modułowych (brak w zestawie). Przednia kieszeń z odpornym na wilgoć zamkiem błyskawicznym AquaGuard jest przeznaczona na małe przedmioty.

Organizer Elite Hex jest mocowany do oporządzenia za pomocą systemu MOLLE, wykonanego z Cordura Squadron z wykorzystaniem technologii Laser Cut. 

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
ID velcro panels
MOLLE, PALS compatible
dimensions 22 x 16 cm
material Cordura
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel