Save to shopping list
Create a new shopping list
Koszulka Męska Z Krótkim Rękawem Termoaktywna Outdoor Wool Brązowa Byk (SS1265)
On special offer

Koszulka Męska Z Krótkim Rękawem Termoaktywna Outdoor Wool Brązowa Byk (SS1265)

Symbol
30251
39,24 €(Discount 17%)
32,51 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Find out in which store you can check the product and buy it right away
Koszulka Męska Z Krótkim Rękawem Termoaktywna Outdoor Wool Brązowa Byk (SS1265)
Koszulka Męska Z Krótkim Rękawem Termoaktywna Outdoor Wool Brązowa Byk (SS1265)
Safe shopping
After purchase you will receive 140 pts.
Lowest price in 30 days before discount: 32,51 €

Odzież z wełny merino kojarzy się z okresem jesienno - zimowym, jednak t-shirty równie dobrze sprawdzą się w wiosenne czy letnie dni. Lekka koszulka z serii Outdoor Wool Pro z merino od Brubecka jest idealna na lato.

Włókna posiadają mikro tuneliki, które absorbują wilgoć, nawet do jednej trzeciej swojej masy. Następnie przekazują ją do samego ich końca, gdzie następuje odparowanie nadmiaru wilgoci. Merino posiada niesprzyjające warunki do rozwoju bakterii, dzięki czemu nawet po kilku dniach użytkowania, nie będziemy narażeni na nieprzyjemne zapachy. Wełniana koszulka z merino jest przewiewna i w pełni oddychająca. Technologia AirBalance polega na umieszczeniu w miejscach najbardziej narażonych na przegrzanie, stref wentylacyjnych w postaci mikro otworków (to aż 15% powierzchni koszulki). Odzież z merynosów jest bardzo delikatna, w celu zwiększenia wytrzymałości koszulki z merino, dodano funkcyjnych mikrowłókien poliamidowych do składu i tym samym zminimalizowano ryzyko rozdarcia czy przetarcia, a także pilingowania, które może być na przykład spowodowane szelkami plecaka.

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
73% polyamide, 27% wool
Merino wool - does not irritate
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.

Guide

THERMAL CLOTHING - IS IT WORTH IT?
Thermal clothing is an important part of the closet of those who are physically active or work outdoors. The right underwear supports the body's thermoregulation. Clothing is worn directly on the skin, so it is advisable to choose one that is not perceptible and comfortable.
Read more
SizeHeightChestWaist
S164 - 170 cm 84 - 88 cm74 - 80 cm
M170 - 176 cm88 - 94 cm80 - 86 cm
XL182 - 188 cm100 - 106 cm92 - 98 cm
XXL188 - 194 cm106 - 112 cm98 - 104 cm

Dimensions may vary slightly.

Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel