Save to shopping list
Create a new shopping list
Impregnat Do Prania Ubrań BioCare Sport Textile Wash OrganoTex 500 ml

Impregnat Do Prania Ubrań BioCare Sport Textile Wash OrganoTex 500 ml

  • Bezpieczny środek konserwujący powłokę wodoodporną.
Symbol
31893
18,54 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Find out in which store you can check the product and buy it right away
Impregnat Do Prania Ubrań BioCare Sport Textile Wash OrganoTex 500 ml
Impregnat Do Prania Ubrań BioCare Sport Textile Wash OrganoTex 500 ml
Safe shopping
After purchase you will receive 79 pts.

Detergent konserwuje i pomaga dłużej zachować powłokę wodoodporną (DWR). Płyn nadaje się do odzieży wierzchniej, odzieży narciarskiej, odzieży przeciwdeszczowej, sprzętu outdoorowego wykonanego z materiałów syntetycznych, odzieży polarowej i sprzętu turystycznego takiego jak plecaki, itp. Dbanie o funkcjonalną odzież i sprzęt przedłuży ich trwałość.

Środek nie pozostawia osadu, który mógłby osłabić oddychalność i wodoodporność odzieży. Impregnat działa również w zimnej wodzie. Po wypłukaniu lub zużyciu powłoki, gdy woda nie spływa już z tkaniny zewnętrznej zaleca się impregnację za pomocą środka do prania OrganoTex®. Pojemność 500 ml wystarcza na około 15 prań.

Produkt zawiera: 15–30% mydła, 5–15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, 1–5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <1% konserwantów (2-fenoksyetanol), enzymy.

Produkt jest łatwo biodegradowalny, wysoce skoncentrowany, pochodzenia biologicznego i wolny od PFAS. Sklasyfikowany jako nieszkodliwy dla zdrowia i środowiska zgodnie z rozporządzeniem CLP. Wyprodukowany w Szwecji. 

Capacity
500 ml
Condition
brand-new

Brand new product.

Gwarancja niższej ceny
Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę!
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel