Save to shopping list
Create a new shopping list
Pas Do Biegania Strive Belt Silva Turquoise (37911)

Pas Do Biegania Strive Belt Silva Turquoise (37911)

Symbol
32591
31,71 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive 135 pts.

Lekki i elastyczny pas do biegania wyprodukowany przez firmę Silva.

Pasek Strive jest elastyczny i łatwy w regulacji, wykonany z oddychającego materiału siateczkowego. Wodoodporna kieszeń główna wykonana jest z elastycznego materiału, w której zmieści się większy telefon komórkowy, posiada także specjalne wyjście na kabel słuchawek. Dwie mniejsze przegrody pomieszczą niezbędne akcesoria. Pierwsza zapinana na zamek przeznaczona jest na klucze i karty kredytowe. Druga dedykowana jest do przenoszenia batonów energetycznych.

Pasek posiada kilka odblaskowych detali, dzięki którym będziesz widoczny nawet w ciemniejszych porach dnia. Dzięki lekkiej i elastycznej wadze Strive Belt jest idealnym wyborem na krótsze spontaniczne przejażdżki. 

Condition
brand-new

Brand new product.

Gwarancja niższej ceny
Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę!
Technical data
reflective elements
weight 100 g
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel