Save to shopping list
Create a new shopping list
Butelka Z Filtrem 650 ml LifeStraw Go 2.0 Czarna

Butelka Z Filtrem 650 ml LifeStraw Go 2.0 Czarna

Symbol
33258
50,71 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Find out in which store you can check the product and buy it right away
Butelka Z Filtrem 650 ml LifeStraw Go 2.0 Czarna
Butelka Z Filtrem 650 ml LifeStraw Go 2.0 Czarna
Colour:black
Safe shopping
After purchase you will receive 219 pts.

Butelka z filtrem Lifestraw Go 2.0 świetnie sprawdzi się podczas outdoorowych aktywności, wypadów trekkingowych, campingów, jak i wypraw bushcraftowych.  Produkt jest lekki i łatwy w użyciu.

Butelka Lifestraw Go 2.0 Water Filter o pojemności 0,65 litra wyposażona jest w filtr membranowy, który skutecznie chroni przed bakteriami. Specjalny mikrofiltr membranowy likwiduje 99,999999 % bakterii (w tym E-Coli) oraz 99,999 % pasożytów. Skutecznie eliminuje bakterie, pasożyty i mikroplastiki. Węgiel aktywny użyty w filtrze ma korzystny wpływ na poprawę smaku wody oraz usuwanie chloru, nieprzyjemnych zapachów i chemikaliów. Dwustopniowa filtracja, gwarantuje otrzymanie czystej, smacznej i bezpiecznej do picia wody. Mikrofiltr spełnia normy NSF 42 dotyczące redukcji chloru oraz normy US EPA i NSF P231 dla wody pitnej w zakresie usuwania bakterii i pasożytów.

Mikrofiltr pozwala na przefiltrowanie około 4000 litrów wody. Filtr kończy swoją żywotność, gdy natężenie przepływu zostanie drastycznie zmniejszone lub całkowicie zablokowane. Filtr po wyjęciu z butelki można w łatwy sposób wykręcić. Łatwa do czyszczenia butelka i nakrętka nadaje się do mycia w zmywarce (po wyjęciu filtra).

Produkty marki Lifestraw są certyfikowane jako B Corp i Climate Neutral, co świadczy o ich zrównoważonym podejściu do produkcji. 

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
BPA free
material bioplastic
pojemność 650 ml
replacement filter
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel