Save to shopping list
Create a new shopping list
Karabinek Wygięty Djinn Petzl Turkusowy (M060LB00)
Karabinek Wygięty Djinn Petzl Turkusowy (M060LB00)
Karabinek Wygięty Djinn Petzl Turkusowy (M060LB00)
Karabinek Wygięty Djinn Petzl Turkusowy (M060LB00)

Karabinek Wygięty Djinn Petzl Turkusowy (M060LB00)

Symbol
33498
13,66 €(Discount 12%)
12,04 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 52 pts.
Lowest price in 30 days before discount: 12,04 €

Karabinek DJINN to niezawodne narzędzie stworzone z myślą o pasjonatach wspinaczki skałkowej. Jego wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest idealnym towarzyszem w trudnych warunkach terenowych. Z szeroką powierzchnią kontaktu, karabinek DJINN gwarantuje doskonałe przesuwanie się liny, jednocześnie minimalizując zużycie samego karabinka. Dzięki wygiętemu zamkowi, linę stabilizuje, co ułatwia bezpieczne wpinanie.

Działając na zasadzie znakomitego kompromisu pomiędzy funkcjonalnością, trwałością a wagą, karabinek DJINN waży jedynie 44 gramy, co czyni go doskonałym wyborem dla wymagających wspinaczy. Łatwość obsługi jest priorytetem, co widoczne jest w wielu aspektach konstrukcji. Karabinek jest dostosowany do użytkowania zarówno przez osoby o dużych dłoniach, jak i tych korzystających z rękawiczek.

Innowacyjny system Keylock to kolejny atut karabinka DJINN, chroniący przed przypadkowym zahaczeniem podczas manipulacji. Duży prześwit sprawia, że manewry stają się bardziej intuicyjne, a niezawodność mechanizmu ramienia gwarantuje pełne zaufanie podczas wspinaczki.

 

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
major axis strength 23 kN
minor axis strength 8 kN
open gate strength 9 kN
prześwit 27 mm
spełnia normę CE EN 12275
weight 44 g
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel