Save to shopping list
Create a new shopping list
Karabinek Oxan Screw-Lock Petzl Czarny (M72A SLN)

Karabinek Oxan Screw-Lock Petzl Czarny (M72A SLN)

Symbol
33500
17,38 €(Discount 13%)
15,06 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 65 pts.
Lowest price in 30 days before discount: 15,06 €

OXAN to stalowy karabinek o imponującej wytrzymałości, specjalnie zaprojektowany do zastosowań w trudnych warunkach. Jego owalny i symetryczny kształt nie tylko umożliwia optymalne ustawienie, ale także wspomaga utrzymanie stabilnej pozycji w trakcie różnorodnych zadań. Współpraca z poprzeczką CAPTIV dodatkowo ułatwia utrzymanie karabinka wzdłuż osi podłużnej, minimalizując ryzyko niepożądanych obrotów i zapewniając precyzyjną pozycję w przyrządzie.

Dodatkowo, karabinek OXAN wyróżnia się łatwością manipulacji, dzięki wewnętrznemu, obłemu kształtowi ograniczającemu ryzyko zahaczenia i ułatwiającemu płynny obrót. System Keylock skutecznie chroni przed przypadkowymi zahaczeniami, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania. Przekrój H zapewnia optymalny stosunek ciężaru do wytrzymałości, a także chroni oznaczenia przed ścieraniem.

Karabinek OXAN jest nie tylko wyjątkowo wytrzymały, ale także oferuje elastyczność wyboru systemu blokowania, dostosowując się do indywidualnych preferencji użytkownika – ręcznego SCREW-LOCK z czerwonym wskaźnikiem czy automatycznego TRIACT-LOCK, otwierającego się w zaledwie trzy ruchy. Niezależnie od zastosowania, OXAN to solidny i wszechstronny towarzysz w trudnych warunkach użytkowania.

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
prześwit 22 mm
weight 185 g
wytrzymałość osi podłużnej 38 kN
wytrzymałość osi poprzecznej 16 kN
wytrzymałość z otwartym zamkiem 15 kN
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel