Save to shopping list
Create a new shopping list
Karabinek Wygięty Spirit Petzl Fioletowy (M061AB03)

Karabinek Wygięty Spirit Petzl Fioletowy (M061AB03)

Symbol
33502
15,93 €(Discount 15%)
13,62 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Find out in which store you can check the product and buy it right away
Karabinek Wygięty Spirit Petzl Fioletowy (M061AB03)
Karabinek Wygięty Spirit Petzl Fioletowy (M061AB03)
Colour:purple
Safe shopping
After purchase you will receive 59 pts.
Lowest price in 30 days before discount: 13,62 €

SPIRIT to wyjątkowy karabinek, stworzony z myślą o wspinaczce sportowej i wielowyciągowej, będący wzorcem doskonałości w swojej kategorii. Zarówno w wersji z prostym, jak i wygiętym ramieniem, kształt został zoptymalizowany do różnych zastosowań. System Keylock skutecznie chroni przed przypadkowym zahaczaniem podczas zarówno wpinania, jak i wypinania karabinka.

Standardowy rozmiar karabinka nie wpływa negatywnie na jego wagę; wręcz przeciwnie, dzięki doskonałemu stosunkowi ciężar/skuteczność, sprawdza się doskonale zarówno na skałkach, w drogach wielowyciągowych, jak i podczas alpinizmu.

Znakomity stosunek ciężar/skuteczność SPIRIT to lekkość (tylko 37 g) w standardowym rozmiarze, co czyni go doskonałym wyborem do różnorodnych sytuacji wspinaczkowych. Jego wszechstronność objawia się ułatwionym uchwyceniem i trzymaniem do wspinaczki skałkowej, lekkością na długie trasy, oraz łatwością obsługi nawet w rękawiczkach. Karabinek wykonany jest z aluminium, a certyfikacja CE EN 12275 typ B oraz UIAA świadczy o jego wysokim standardzie bezpieczeństwa. 

 

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
gate opening 24 mm
made of aluminum
major axis strength 23 kN
minor axis strength 7 kN
open gate strength 8kN
spełnia normę CE EN 12275
weight 37 g
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel