Save to shopping list
Create a new shopping list
Ostrzałka Lansky Taktyczna Diamentowa (LCD02)
New in

Ostrzałka Lansky Taktyczna Diamentowa (LCD02)

Symbol
33659
27,60 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
After purchase you will receive 119 pts.

Wysokiej jakości osełka taktyczna wyposażona w diamentowy pręcik o gradacji: fine oraz ostrzałkę szczelinową z płytką wykonaną z węglika wolframu. Lansky LCD02 poradzi sobie z niemal każdym nożem, począwszy od składanego scyzoryka po duże noże survivalowe. 

Ostrzałka posiada składaną konstrukcję co znacznie zmniejsza jej rozmiar. Lansky LCD02 jest łatwa do przenoszenia i zawsze pod ręką podczas wyprawy. Korpus ostrzałki wykonano z anodowanego aluminium, a w nim znajduje się pręcik z diamentowym nasypem przeznaczony do polerowania oraz szybkiego podostrzania noża. W uchwycie ostrzałki umieszczono drugą osełkę szczelinową pod postacią płytki z węglika wolframu. Stop płytki wolframowej jest niezwykle twardy i poradzi sobie z ostrzeniem nawet najtwardszej, wysoko hartowanej stali. 

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
diamond sharpener
total length 24 cm
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel