Save to shopping list
Create a new shopping list
Gaz Obronny Pieprzowy KO JET 100ml

Gaz Obronny Pieprzowy KO JET 100ml

Symbol
2109
9,86 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 42 pts.

Naturalny i bardzo agresywny miotacz gazu pieprzowego w aerozolu jest bardzo skutecznym sposobem na obronę nawet w czasie deszczu jak i silnego wiatru. Substancja drażniąca wydostaje się z aerozolu w postaci żelu. Zaletą miotacza jest postać w jakiej substancja wydostaje się na zewnątrz, ponieważ umożliwia ona dokładne ukierunkowanie strumienia w stronę osoby atakującej jak i to, że posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu. Dodatkowo gaz posiada praktyczny klips za pomocą którego można przypiąć go do paska. Doskonale nadaje się na napastników znajdujących się pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Substancja (OLEORESIN CAPSICUM) będąca roztworem naturalnego pieprzu działa drażniąco na śluzówki powodując ostre pieczenie oczu, dróg oddechowych oraz duszenie się. Utrudnia napastnikowi dalszy atak oraz poruszanie. Zastosowany zgodnie z jego instrukcją i przeznaczeniem nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków. Możliwość wielokrotnego użytku. Wysokość aerozolu to około 15 cm.

Producentem jest Niemiecka firma F.W. KLEVER, która od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości gazów obronnych i nie tylko.

Condition
brand-new

Brand new product.

Gwarancja niższej ceny
Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę!
Technical data
100 ml
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel