Save to shopping list
Create a new shopping list
Nóż Do Rzucania WZ93 NDR
Nóż Do Rzucania WZ93 NDR
Nóż Do Rzucania WZ93 NDR
Nóż Do Rzucania WZ93 NDR

Nóż Do Rzucania WZ93 NDR

Symbol
24439
29,66 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 129 pts.

Rzutka przeznaczona jest dla osób umiejących oraz pragnących nauczyć się prawidłowo rzucać do celu. Produkt wzorowany jest na podobnych konstrukcjach produkowanych na całym świecie. 

Zastosowanie stali sprężynowej 50HS, kutej i hartowanej pozwoliło na zapewnienie dużej wytrzymałości na zginanie i odporności na wykruszenia. Ostre krawędzie w przedniej części noża umożliwiają wykonywanie prostych prac związanych z cięciem różnych materiałów. Niewielkie rozmiary i masa oraz parciana pochewka umożliwiają łatwe i bezpieczne przenoszenie noża. Pochewka do noża wz.93 NDR wykonana jest z taśmy parcianej w kolorze czarnym.

Nóż nie jest nierdzewny, należy go konserwować oliwą lub smarem.

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
cover included
material spring steel 50HS
total length 22,5 cm
weight 140 g
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel