Save to shopping list
Create a new shopping list
Gaz Obronny Pieprzowy Walther Policyjny 40 ml Stożek

Gaz Obronny Pieprzowy Walther Policyjny 40 ml Stożek

Symbol
28681
5,79 €
incl. VAT / piece
14 days for easy returns
Safe shopping
After purchase you will receive 25 pts.

Gaz pieprzowy Walther to niemiecki gaz pieprzowy o zasięgu 4 m, miotający chmurę ostrej kapsaicyny za pomocą uniwersalnej dyszy stożkowej.

Substancją czynną miotacza jest roztwór kapsaicyny OC (Oleoresin Capsicum). Z uwagi na wysoką efektywność działania środek ten jest powszechnie wykorzystywany do produkcji pieprzowych gazów policyjnych.Średni czas działania gazu wynosi do 45 minut, jest on jednak uzależniony od odporności danego człowieka na ostry smak. Warto podkreślić, że Walther Polizei 40 ml jest skuteczny wobec dzikich zwierząt, osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających. Taka funkcjonalność powoduję, że jeden środek obronny ma szerokie spektrum działania i pozwala skutecznie się bronić niemal przed każdym typem agresora. Wysoka efektywność i legalność niemieckiego miotacza gazu powodują, że środek ten jest powszechnie stosowany nie tylko przez policję, ale także przez osoby cywilne. Niemiecki gaz pieprzowy Walther Polizei to skuteczna i niedroga forma obrony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Zastosowany zgodnie z jego instrukcją i przeznaczeniem nie powoduje trwałych uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków. Możliwość wielokrotnego użytku.

Condition
brand-new

Brand new product.

Technical data
irritant capsaicin
range 4 m
spray mist form
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel