"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<
Z powodu prac technicznych, tymczasowy kontakt do korespodnencji: armyworld.sierakowice@gmail.com

ARMYWORLD.PL

Sklep internetowy Armyworld.pl istnieje na rynku od 2004 roku i cieszy się zainteresowaniem wśród miłośników militari i survivalu. Oferujemy też wyposażenie dla służb mundurowych oraz profesjonalistów.

W asortymencie posiadamy odzież, obuwie, osprzęt oraz akcesoria wojskowe. Wyróżniamy się na rynku produktami oryginalnymi pochodzącymi bezpośrednio z zasobów magazynowych wojsk niemieckich, holenderskich, austriackich, duńskich oraz amerykańskich. Zachęcamy, aby każdą decyzję zakupu dokładnie przemyśleć tj. przeczytać opis produktu - szczególnie wtedy, gdy oferta dotyczy rzeczy używanych o różnych stanach użycia.

Armyworld.pl dzięki współpracy z licznymi firmami posiada też produkty o sprawdzonej jakości i w konkurencyjnych cenach. Atrakcyjna oferta jest dostosowana do specyficznych potrzeb naszych Klientów. Sklep jest dystrybutorem wielu renomowanych marek, które cieszą się uznaniem wśród wojska, straży granicznej, a także innych jednostek służb mundurowych.

Koncesja MSWiA nr B-099/2023 umożliwia nam legalny obrót bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Staramy się indywidualnie dostosować produkty do specyfikacji. Bierzemy udział w przetargach na wyposażenie służb mundurowych i posiadamy działy specjalizujące się w obsłudze zamówień publicznych. Przy zakupach hurtowych zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Nie znalazłeś w naszej ofercie potrzebnych produktów? Skontaktuj się z nami. Służymy wsparciem i jesteśmy otwarci na rozmowy dotyczące niezbędnego wyposażenia.

Ciągle poszerzamy swoją ofertę, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

 

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI ? 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość.

kontakt
pixel