"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Termosy na jedzenie, obiad czy zupę

( ilość produktów: 31 )

termos obiadowy

Termosy obiadowe dostępne w sklepie Armyworld.pl gwarantują wysoką trwałość oraz utrzymanie temperatury zimnych i ciepłych posiłków. Food Jug przeznaczony jest dla osób spędzających aktywnie czas poza domem. Produkt jest niezbędny podczas wycieczek i wypraw survivalowych, gdy chcemy mieć ciepłe jedzenie w dowolnym miejscu.

Termos na żywność to specjalne naczynie, które służy do przechowywania i utrzymywania temperatury posiłków na dłuższy czas. Stalowa konstrukcja oraz podwójne ścianki wypełnione materiałem izolacyjnym zapewniają utrzymanie temperatury potraw przez dłuższy czas, zarówno ciepłych jak i zimnych. W przypadku posiłków ciepłych, ważne jest, aby potrawy były dobrze rozgrzane przed umieszczeniem ich w termosie. Gumowe elementy zapobiegają przypadkowemu upuszczeniu termosu. Termosy obiadowe posiadają szczelne zamknięcie, które zapobiega wyciekowi potraw. 

Niezawodne firmy Esbit i Primus gwarantują maksymalny komfort użytkowania oraz wysoką trwałość. Produkty charakteryzują się szerokim otworem ułatwiający nakładanie potraw, a zakrętka pełni funkcję miski.

Po każdorazowym użytkowaniu należy pamiętać o zachowaniu higieny i dokładnie oczyścić termos z pozostałości poprzedniego posiłku. Termosy obiadowe są zazwyczaj wykonane z trwałych materiałów, które są łatwe do utrzymania w czystości. 

pixel