"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Worki na wodę do plecaka

( ilość produktów: 3 )

Pojemnik na wodę, czyli bukłak przystosowany jest do noszenia w dedykowanym pokrowcu lub bezpośrednio w plecaku. Produkt używany jest do przenoszenia wody podczas aktywności na świeżym powietrzu, to wygodne rozwiązanie dla turystów, wędrowców, biegaczy czy rowerzystów

Bukłaki na wodę są zwykle wykonane z wytrzymałego materiału, który jest odporny na uszkodzenia i zapewnia bezpieczne przechowywanie wody. Wewnętrzna warstwa bukłaka często jest pokryta specjalnym materiałem, który zapobiega rozwojowi bakterii. Wygodny, duży otwór pozwala na szybkie napełnienie i opróżnienie bukłaku. Specjalny ustnik lub rurka, umożliwiają łatwe picie wody bez konieczności zdejmowania plecaka. Ustnik jest zazwyczaj wyposażony w zawór, który zapobiega wyciekowi wody i utrzymuje ją w bukłaku, gdy nie jest używana.  Dodatkowe uchwyty pozwalają na wygodne przenoszenie lub zawieszenie bukłaku.

Przy wyborze bukłaka na wodę do plecaka należy wziąć pod uwagę pojemność, wygodę noszenia, jakość materiałów i funkcjonalność.

pixel