"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Zasady zwrotów

W naszym sklepie Klientowi, zgodnie z obowiązującym prawem przysługuje możliwość zwrotu towaru, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni. Towar należy wysyłać na adres Sklep armyworld.pl, Migi 27b, 83-340 Sierakowice. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie towaru. Zwracany przez Klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

Zwrotowi nie podlega bielizna, produkty których stan opakowania (zawleczki, plomby, blister) nie pozwala stwierdzić nienaruszenia zawartości (pojemniki z gazami, płynami lub smarami, opakowania kulek ASG i paintballowych oraz paczek śrutu) oraz towar zakupuiony na szczególnych warunkach. Wyłączone z możliwości zwrotu są również produkty kosmetyczne np. środki na komary i kleszcze z uszkodzonym zapieczętowaniem / opakowanie zostało otwarte. Towar nie nadaje się do zwrotu ze względów higienicznych oraz ochrony zdrowia.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Po uznaniu zwrotu zamówienia przez magazyn, środki zostanją zwrócone zwykle do pięciu dni roboczych, maksymalnie do 14 dni od daty otrzymania paczki: automatycznie na konto, z którego zamówienie zostało opłacone lub na wskazany numer konta bankowego w formularzu zwrotu (płatność przy odbiorze).

Proces zwrotu w Polsce dla Klientów posiadających konto na stronie armyworld.pl został sprowadzony do kilku prostych kroków stanowiących „kreator zwrotu”. Kreator automatycznie generuje etykietę InPost.

Kupione u nas towary zwrócisz łatwo i tanio w każdym Paczkomacie InPost - jest to wyłącznie przywilej dla Klientów posiadających konto / zalogowanych.

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany rozmiar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Paczkomatami InPost kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do kilku prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje etykietę, którą musisz jedynie wydrukować. Komfortowe położenie Paczkomatów w całym kraju, zapewnia wygodną i szybką wysyłkę towaru bez kolejek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki naszej współpracy nie musisz więc czekać na kuriera. Wystarczy, że wydrukujesz automatycznie wygenerowane dokumenty i np. w drodze do pracy zostawisz przesyłkę w dogodnym dla Ciebie Paczkomacie.

Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 9,83 zł przy czym nie musisz jej opłacić w momencie dodawania zwrotu, czy generowania etykiety - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

Jeśli nie posiadasz konta w naszym sklepie (robisz zakupy bez rejestracji) albo chcesz w tradycyjny sposób zwrócić / nadać towar to skorzystaj z formularza zwrotu.

Uwaga! Wszystkie opcje (tj. zwrot i reklamacja) wyświetlają się prawidłowo podczas korzystania z kreatora na komputerze.

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI ? 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość.

kontakt

pixel