"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Sposoby płatności

Dla wygody naszych Klientów przygotowaliśmy kilka metod płatności:

 • Szybkie płatności online

Wybierając szybkie płatności online wpłata jest od razu zaksięgowana na naszym koncie, dzięki czemu istnieje ogromna szansa, że paczka z zamówionymi produktami zostanie wysłana w tym samym dniu. Szybkie płatności w sklepie Armyworld.pl obsługiwane są przez system PayU, który obsługuje następujące banki: Alior Bank, Bank Millennium, BOŚ Bank, Santander Bank Polska, City Handlowy, Getin Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, Plus Bank, Crédit Agricole, Pekao SA, mBank, PKO Bank Polski, BNP Paribas, Banki Spółdzielcze, Nest Bank.

 • BLIK

Płatności BLIK-iem podobnie jak szybkie płatności online są obsługiwane za pośrednictwem usługi PayU, a wpłata zostaje księgowana zaraz po jej dokonaniu. Dzięki uwierzytelnieniu płatności za pomocą otrzymanego kodu generowanego przez Twój bank płatności te są bardzo bezpieczne.

 • ApplePay

Apple Pay jest bezpiecznym rozwiązaniem, które chroni Twoją prywatność i podnosi komfort codziennych zakupów. Metoda płatności wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Wystarczy, że do aplikacji Wallet w swoim urządzeniu Apple (iPhone, iPad, Mac czy Apple Watch) dodasz kartę kredytową, debetową lub przedpłaconą. Aby dokonać płatności, po uruchomieniu Apple Pay zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy Touch lub Face ID. Korzystanie z Apple Pay jest równie szybkie, co płacenie kartą kredytową lub debetową. Apple Pay działa z większością popularnych kart wydawanych przez banki na całym świecie, a Apple nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z funkcji.

 • Google Pay

Google Pay to szybka i prosta metoda, zapewniająca wszystko, czego potrzebujesz podczas płatności online, zabezpieczając jednocześnie Twoje dane. Podczas płatności w sklepach internetowych, Google Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, dzięki czemu Twoje dane są bezpieczne. Poza tym możesz płacić szybciej i łatwiej, używając urządzenia, które już trzymasz w dłoni – nie musisz sięgać po portfel i szukać karty kredytowej czy debetowej. Zapłać za zakupy jednym kliknięciem czy naciśnięciem przycisku, bez konieczności podawania danych do płatności.

 • Za pobraniem

Wybierając formę płatności za pobraniem, możesz zdecydować się na dostawę przesyłką kurierską lub Pocztą Polską. Zapłacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym.

 • Zakup ratalny

  W sklepie Armyworld.pl jest możliwy zakup towarów w systemie ratalnym PayU Raty. Minimalna kwota kredytu to 300 zł. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup ratalny, wybierz płatność ratalną jako sposób płatności i postępuj zgodnie z wskazówkami. Klient podpisuje umowę SMSem! Więcej informacji znajdziesz tutaj

  • Zakup z odroczoną płatnością / PayPo

   W sklepie Armyworld.pl możliwy jest zakup towarów w systemie "Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz". Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo. PayPo opłaci twój rachunek w sklepie. Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel. Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo. W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

   • Przelew tradycyjny

   Przelew tradycyjny może zostać zrealizowany za pośrednictwem strony www Twojego banku lub jego oddziale, jak również za pośrednictwem Poczty Polskiej. Pamiętaj jednak, że zamówienie realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, w związku z powyższym czas jego realizacji w przypadku tej formy płatności może ulec wydłużeniu.

   Konto PLN - PKO Bank Polski
   43 1020 1866 0000 1502 0085 4588
   BIC (Swift): BPKOPLPW

   W tytule przelewu, prosimy wpisać nr zamówienia.

   Klient ma możliwość uiszczenia wpłaty:

   * w PLN - PKO Bank Polski

   Numer konta: 43 1020 1866 0000 1502 0085 4588

   * w EUR

   Beneficiary name: Armyworld.pl Wojciech Miąskowski Spółka Komandytowo - Akcyjna

   Beneficiary adress: ul. Kartuska 29, 83-340 Sierakowice

   Bank name: PKO Bank Polski

   IBANPL 48 1020 1866 0000 1302 0085 4596

   SWIFT/BIC: BPKOPLPW

   * w USD

   Beneficiary name: Armyworld.pl Wojciech Miąskowski Spółka Komandytowo - Akcyjna

   Beneficiary adress: ul. Kartuska 29, 83-340 Sierakowice

   Bank name: PKO Bank Polski

   IBANPL 88 1020 1866 0000 1202 0085 4604

   SWIFT/BIC: BPKOPLPW

   Płatnośći

   pixel