"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

SURVIVAL I OUTDOOR

( ilość produktów: 3012 )

W dziale SURVIVAL I OUTDOOR znajduje się szeroki wybór niezbędnych akcesoriów na wyprawę pod gołym niebem czy pod namiot. Wszystkie produkty dostępne w ARMYWORLD.PL są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od renomowanych producentów, aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność w trudnych warunkach na wyprawach.

Podczas planowania letniej wyprawy nie należy zapomnieć o środkach na komary i kleszcze czy moskitierze na głowę. W czasie każdego kilkudniowego wyjazdu ważne jest również zapewnienie odpowiedniego wyżywienia. Przenośna kuchenka gazowa lub palnik turystyczny do gotowania na świeżym powietrzu znacznie poprawi jakość outdoorowych posiłków. Lekkie i wytrzymałe naczynia turystyczne, kubki, talerze i sztućce zwiększają mobilność podróżnika. Składane krzesła, stoły, płachty biwakowe zapewnią wygodne miejsce do odpoczynku i spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

W SURVIVAL I OUTDOOR znajdują się też zestawy survivalowe z sprzętem niezbędnymi do przetrwania w ekstremalnych warunkach, takie jak noże, latarki, kompasy, liny paracord, krzesiwa itp.

pixel