"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Środki na komary, kleszcze i inne owady

( ilość produktów: 22 )

Mugga

Wybierz środek na komary, kleszcze i inne owady w Armyworld.pl. Odpowiednio dobrany preparat może pomóc w ochronie przed ukąszeniami i chorobami przenoszonymi przez te owady. Pamiętaj, że każdy środek owadobójczy lub odstraszający powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, a osoby uczulone lub wrażliwe na substancje chemiczne powinny skonsultować się z lekarzem przed ich użyciem.

Repelenty na bazie DEET są skutecznym sposobem odstraszania komarów i kleszczy. Należy jednak stosować je zgodnie z zaleceniami producenta i unikać stosowania u dzieci poniżej 2 lat. Środki na bazie substancji aktywnej IR3535 mogą być również skuteczne przeciwko komarom, kleszczom i niektórym innym owadom.

W ofercie Armyworld.pl występują również urządzenia emitujące ultradźwięki. Odstraszacze ultradźwiękowe odstraszają owady nie wykorzystując substancji toksycznych/chemicznych. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla ludzi (w tym kobiet w ciąży, małych dzieci, osób z rozrusznikiem serca itp.) i zwierząt domowych, jednak skuteczność bywa różna, a niektóre badania nie potwierdzają ich działania.

Popularne są również przenośne urządzenia Thermacell, działające na zasadzie ogrzewania maty nasączonej repelentem, aby odstraszyć komary i inne owady. Repeler działa bez użycia sprayu, co czyni go wygodnym i bezpiecznym. Produkt tworzy strefę wolną od komarów wokół użytkownika. Kombinacja oświetlenia z funkcją odstraszania komarów jest niezwykle praktyczna. Lampion może być stosowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.
pixel