"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<
Z powodu prac technicznych, tymczasowy kontakt do korespodnencji: armyworld.sierakowice@gmail.com

Plecaki

( ilość produktów: 917 )

Plecaki w sklepie Armyworld.pl dzielimy na pojemności, tak aby każdy z łatwością znalazł swój faworyt. Plecaki miejskie popularne są wśród osób, które codziennie podróżują do pracy, szkoły lub prowadzą aktywny tryb życia w mieście. Mała pojemność zmieści niezbędne przedmioty, takie jak laptop, zeszyty, dokumenty, woda czy przekąski. idealny do pracy i szkoły. Plecaki patrolowe mają zazwyczaj większą pojemność, aby pomieścić różnego rodzaju sprzęt i wyposażenie, takie jak radiokomunikacja, apteczka, narzędzia, amunicja, latarka, mapy, woda itp. Ważne jest, aby plecak o pojemności 30-59 lirów miał również odpowiednie przegrody, kieszenie i paski mocujące, aby umożliwić efektywne zorganizowanie wszystkich przedmiotów. Plecaki patrolowe dedykowane są do przenoszenia sprzętu i wyposażenia potrzebnego podczas służby lub misji terenowych. Plecak wyprawowy, znany również jako trekkingowy, jest przeznaczony do dłuższych podróży, wędrówek, wypraw górskich i innych przygód na świeżym powietrzu. Konstrukcja zapewnia wygodę, pojemność i funkcjonalność podczas długotrwałego noszenia. Większa pojemność pomieści wszystko, czego potrzebujesz podczas dłuższych podróży tj. sprzęt polowy, odzież, żywność, koc i inne niezbędne przedmioty. Plecaki turystyczne o pojemności powyżej 110 litrów świetnie sprawdzą się na długie wędrówki lub poligon. Zastosowane inteligentne systemy i kieszenie pozwalają na spakowanie najdrobniejszego sprzętu tak, aby z łatwością do niego dotrzeć. Upewnij się, że plecak jest odpowiednio dopasowany do twojej sylwetki i zapewnia wygodę noszenia.

W kategoriach wyróżniamy też plecaki na jedno ramię. Połączenie plecaka i torby to znakomite rozwiązanie do codziennego użytku.

W grupie produktów znajdują się też akcesoria do plecaków. Stelaże, pasy biodrowe oraz klamry pozwolą dostosować plecak do indywidualnych preferencji. Karabinki pomogą przytroczyć dodatkowy ekwipunek.

pixel