"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

BUTELKA Z FILTREM

2023-09-06
BUTELKA Z FILTREM

Butelka z filtrem pozwala na filtrowanie wody bez względu na źródło, co jest szczególnie przydatne w miejscach odległych, gdzie jakość wody pitnej jest wątpliwa. Możesz pić wodę z kranu, strumienia, jeziora lub nawet z kałuży, a filtr usuwa zanieczyszczenia i bakterie, zapewniając bezpieczeństwo. Czysta woda w dowolnym miejscu podczas podróży czy aktywności na świeżym powietrzu to główna zaleta butelki z filtrem. Ponadto oszczędność pieniędzy i dbanie o środowisko. Zakup wody butelkowanej codziennie może być bardzo kosztowny. Butelka z filtrem pozwala na korzystanie z darmowej wody z kranu lub naturalnych źródeł wody, co pomoże w oszczędzaniu pieniędzy w dłuższej perspektywie. Ekologiczne podejście w redukcji ilości plastikowych butelek jednorazowego użytku ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Zmniejszaj ilości odpadów plastikowych jeśli to możliwe. 

 

Pijąc czystą i filtrowaną wodę, dbasz o swoje zdrowie, unikając potencjalnych zagrożeń związanych z zanieczyszczeniami wodnymi. Butelki z filtrem są zwykle trwałe i mogą służyć przez wiele lat, co oznacza, że jest to inwestycja w produkt, który będzie służył przez długi czas. Na rynku istnieje wiele różnych butelek umożliwiając dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Producenci oferują różne rodzaje filtrów, takie jak węgiel aktywny, membrany mikrofiltrujące czy UV-C. Wybierz butelkę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania i konkretne potrzeby. Pamiętaj, że butelka z filtrem wymaga regularnej konserwacji i wymiany filtrów zgodnie z zaleceniami producenta,  

My naszym Klientom polecamy LifeStraw Go Stainless, butelkę ze stali nierdzewnej z filtrem membranowo-węglowym. Dwustopniowa filtracja wody oczyszcza ją oraz poprawia smak. Filtr membranowy zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne i biologiczne o średnicy powyżej 0,2 µm, a więc zdecydowaną większość bakterii (do 99,99%), pasożytów, pierwotniaków (do 99,9%) i zanieczyszczeń drobnocząsteczkowych takich jak mikroplastik, piasek oraz muł, spełnia standardy US EPA i NSF P231. Technologia HollowFiber z węglem aktywnym redukuje chlor, organiczną materię chemiczną i zapachy, a także poprawia smak wody. Innowacyjny system filtrujący sprawia, że butelkę można uzupełnić wodą z kranu, deszczu, śniegu czy gradu oraz zbiorników wodnych jak jezioro lub rzeka. Estetyczna butelka została wykonana z wytrzymałej i bezpiecznej dla żywności stali nierdzewnej. Próżniowa izolacja o podwójnych ściankach skutecznie podtrzymuje niską temperaturę wody przez długi czas. Butelka LifeStraw Go Stainless Steel doskonale sprawdzi się w trakcie wędrówek, biwaków i wszelkich wypraw outdoorowych, gdzie dostęp do bieżącej wody jest ograniczony. Butelka na wodę w zestawie zawiera filtr do wody o żywotności 4000 litrów wody, nasadkę z silikonowym ustnikiem oraz zintegrowany karabińczyk pozwalający na  przytroczenie np. do plecaka lub szlufki spodni i wygodne przenoszenie nawodnienia.

Polecane

Filtr Do Wody Słomkowy Peak Personal LifeStraw Dark Gray

Filtr Do Wody Słomkowy Peak Personal LifeStraw Dark Gray

124,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 159,00 zł/1szt.Cena regularna 159,00 zł brutto/1szt.
Filtr Do Wody Słomkowy Peak Personal LifeStraw Mountain Blue

Filtr Do Wody Słomkowy Peak Personal LifeStraw Mountain Blue

124,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 159,00 zł/1szt.Cena regularna 159,00 zł brutto/1szt.
pixel