"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Sklepy stacjonarne

Sklep militarny Armyworld.pl w Borowie koło Żukowa, ul. Topolowa 2a, 83-332 Borowo, (58) 681-08-14, czynne: pn - pt 9.00 - 19.00, sob 9.00 - 16.00.

Sklep militarny Armyworld.pl w  Sierakowicach, ul. Kartuska 29, 83-340 Sierakowice, woj. pomorskie, tel. 790-616-555, czynne: pn - pt 9.00 - 19.00, sob 9.00 - 15.00.

 

 

DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH STACJONARNYCH

Na stronie każdego produktu znajduje się informacja, czy jest on dostępny w sklepach stacjonarnych.

Funkcja znajduje się w bloku pod ceną produktu. Komunikat informuje "Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym" lub "Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki". Klikając sprawdzisz w jakim sklepie wybrany towar jest dostępny.

Jeśli produktu, który Cię interesuje nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym, możesz go zamówić z darmowym odbiorem osobistym.

 

 

Regulamin sklepów stacjonarnych Armyworld.pl

 

1. Właścicielem sklepów jest Wojciech Miąskowski Spółka Komandytowo-Akcyjna, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 5892072022, nr REGON 521619153, Kartuska 29, 83-340 Sierakowice.
2. Warunki reklamacji
  • W przypadku wystąpienia wady towaru kupujący ma możliwość reklamowania wadliwego towaru w oparciu o rękojmię uregulowaną przez ustawę Kodeks cywilny.
  • Sprzedawca zaleca, aby w zgłoszeniu reklamacyjnym zawarte zostały następujące informacje: dane identyfikujące Kupującego, zwięzły opis wady, moment stwierdzenia wady.
  • W celu rozpatrzenia reklamacji złożonej na podstawie rękojmi Konsument w razie potrzeby jest zobowiązany dostarczyć wadliwy towar na adres Sklepu.
  • Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni.
3. Wymiana / Zwrot towaru
  • Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie znajduje zastosowania w przypadku sklepów stacjonarnych.
  • Każdy Konsument ma prawo do wymiany towaru zakupionego w sklepie stacjonarnym Armyworld.pl w terminie 14 dni od daty sprzedaży w stanie niezmienionym, za okazaniem dowodu zakupu. Towar nie może nosić śladów użytkowania, w szczególności musi być czysty, nie może być uszkodzony i posiada wszystkie elementy tj. metki.
  • Wymiana towaru może być zrealizowana na towar dostępny w sklepie lub na bon o wartości zwracanego towaru.
  • Klient może wymienić towar pełnowartościowy na towar o takiej samej cenie. Możliwa jest również wymiana na towar o wyższej cenie z jednoczesną dopłatą różnicy przez Klienta.
  • Celem dokonania wymiany towaru, niezbędne jest wypełnienie formularza, w którym klient powinien podać swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Formularz jest podpisywany przez klienta oraz Sprzedającego.
  • Zwrotom, o których mowa w niniejszym rozdziale nie podlegają towary takie jak: bielizna (w tym skarpety).
4. Faktura - prosimy o poinformowanie sprzedawcy w celu wystawienia FV przed zakończeniem transakcji. Przepisy prawa uniemożliwiają wystawienie faktury do paragonu.

 

POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI ? 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość.

kontakt
pixel