"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<
2020-06-15

Witamy w sklepie Armyworld.pl!

Sklep Armyworld.pl oferuje wysokiej jakości odzież militarną i taktyczną. Nasi Klienci na stronie internetowej i w sklepach stacjonarnych mogą zakupić kontraktowe produkty z wojskowych zasobów magazynowych. Nadwyżki magazynowe pochodzą z armii niemieckiej, amerykańskiej, brytyjskiej, holenderskiej, austriackiej, polskiej czy czeskiej. W ofercie znajdują się również odpowiedniki oryginalnej odzieży wojskowej, szeroka gama kamuflaży spełnia potrzeby Klientów.

Dostępny sprzęt wojskowy oraz odzież występuje w stanie używanym lub nowym magazynowym. Produkty wzorowane na militarnych pochodzą od najlepszych producentów. Proponujemy dużą ilość plecaków ekspedycyjnych, survivalowych i militarnych, które są dostępne w różnych pojemnościach i kolorach. Modułowe ładownice, saszetki biodrowe i torby pomogą w uporządkowaniu i przenoszeniu ekwipunku. Bogata oferta odzieży outdoorowej w Armyworld.pl umożliwia Klientom dobranie stroju do wyprawy. Właściwy strój uchroni użytkownika przed zamarzaniem, przemoczeniem i przegrzaniem. Oferowane przez nas marki spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zapewniając ochronę podczas aktywności.

Szeroka gama butów wojskowych i taktycznych różnych firm wyróżnia nas na tle innych sklepów militarnych. Jesteśmy też oficjalnym przedstawicielem firmy Haix w Polsce. Większość modeli w magazynie dostępnych jest od ręki, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko przygotować zamówienia, a także zapewnić błyskawiczną wymianę lub zwrot. Haix® - Schuhe to niemiecka firma założona w 1948 roku. Jedna z największych na świecie firm produkujących obuwie specjalistyczne zaopatruje armię, służby specjalne, straże pożarne i duże fabryki. Marka wykorzystuje innowacyjną technologię i wysokiej jakości materiały. Ponadto wieloletnie doświadczenie wpływa na wysoką funkcjonalność obuwia. Wszystkie produkty Haix są zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownika podczas wszystkich czynności. Obuwie HAIX® jest znane na całym świecie. Buty Haix to najlepsze materiały i najnowsze technologie, a przede wszystkim trwałość, komfort i bezpieczeństwo. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i udanych zakupów :).

Obserwuj nas na Social Mediach i bądź na bieżąco!                 

Facebook IstagramYoutube

Odbiór zamówionego towaru jest możliwy również w naszych sklepach firmowych w Borowie (na trasie Żukowo-Kartuzy) przy ul. Topolowej 2a oraz w Sierakowicach przy ul. Kartuskiej 29 w województwie pomorskim.

pixel