"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Bolle

( ilość produktów: 2 )

Firma Bollé oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania, najwyższą jakość oraz nowoczesny design. Okulary przeciwsłoneczne i gogle zapewniają wydajność i ochronę. Firma stale udoskonala ofertę analizując, modę i wygodę, dzięki czemu powstają jedne z najświeższych i najbardziej zaawansowanych technologicznie okularów w branży.

Przedsiębiorstwo zostało stworzone w 1888 roku przez Seraphin Bollé w Oyonnax (Fra). Bollé jest jedną z pierwszych firm, które zastosowały nowy rodzaj celuloïdu. Materiał ten stał się podstawą produktów Bollé w pierwszych dziesięcioleciach. Już w 1936 roku marka wprowadziła na rynek swoje pierwsze okulary przeciwsłoneczne i szybko stała się pionierem formowanego nylonu, tworząc produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Po II wojnie światowej przedsiębiorstwo było liderem w formowaniu nylonu zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. W 1950 firma stworzyła linię okularów i gogli ochronnych. W 1956 roku Georges Bollé stworzył słynne nylonowe okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu. W 1960 roku Bollé po raz pierwszy wprowadziło na rynek gogle narciarskie. Wiodąca w branży innowacyjność produktów przeniosła firmę z małego domku do jednego z najbardziej znanych na świecie producentów okularów premium. W 1986 roku został wprowadzony na rynek kultowy kolarski model CHRONOSHIELD.

Dopiero w 2007 Bollé wprowadziło na rynek swoją pierwszą linię kasków narciarskich, stając się pierwszym graczem w krajobrazie sportów zimowych. Pozostając wiernym swojemu DNA, marka nie bała się innowacji i odkrywania kreatywnych możliwości. Dzisiejsze kaski proponują najnowsze technologie zimowe, aby sprostać amatorom sportów zimowych, a także wymaganiom zawodów. Wieloletnie współprace zaowocowały również stworzenie pierwszej linii kasków rowerowych (2015).

Przedsiębiorstwo działa już na rynku od ponad 130 lat. Ich produkty cieszą się ogromnym, międzynarodowym uznaniem. Okulary wybierane są do aktywności hobbistycznych ASG, outdoor , innych aktywności sportowych oraz pracy, gdzie konieczna jest doskonała ochrona oczu. Produkty Bollé są dystrybuowane i noszone na całym świecie.

pixel