Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pentagon

( ilość produktów: 474 )

Pentagon (pentagōnos) to rzeczownik wywodzący się ze starożytnej Grecji, oznaczający „pięć kątów”. W logo firmy 5 kątów symbolizuje człowieka (głowa i cztery kończyny) oraz pięć zmysłów (słuch, widzenie, dotyk, węch i smak). Pentagon® Tactical działa w branży odzieży i akcesoriów wojskowych od 1991 roku. Firma rozpoczęła działalność w Niemczech jako mały sklep detaliczny, sprzedający towary nowe i używany demobil wojskowy. W 1993 roku firma przeniosła się i rozszerzyła otwierając nowy magazyn hurtowy w północnej Grecji. Pod koniec lat 90. pojawiło się nowe pokolenie klientów poszukujących odzież i sprzęt wojskowy z zaawansowanymi technologicznie tkaninami, nowymi i ulepszonymi układami kieszeni oraz współczesnymi stylami dopasowania.

Nowe pokolenie taktyczne” zainspirowało firmę Pentagon do stworzenia produktów funkcjonalnych oraz w kolorach odpowiednich dla sektora wojskowego i organów ścigania (stworzyli własny kamuflaż Pentacamo® i Grassman®). Marka zainwestowała w technologię nowoczesnych tkanin oraz wysoką jakość wykończeń, aby osiągnąć idealne dopasowanie do intensywnej aktywności. Produkty firmy Pentagon Tactical oferują komfort i estetykę użytkownikom.

Po wielu latach badań, rozwoju i bliskiej współpracy z zespołami wojskowymi, policyjnymi, ratowniczymi i bezpieczeństwa, Pentagon z dumą reprezentuje serię produktów „Tactical Sportswear™”. Zaawansowana odzieży i sprzęt wojskowy łączy w sobie jakość, technologię, design i estetykę.

pixel