"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<
Z powodu prac technicznych, tymczasowy kontakt do korespodnencji: armyworld.sierakowice@gmail.com

Condor

( ilość produktów: 256 )

Firma Condor Outdoor Products powstała w latach 80-tych i od samego początku skupiała się na dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu outdoorowego. Spencer Tien, założyciel firmy, był dumny z budowania trwałych relacji z przemysłem wojskowo morskim - te relacje są dzisiaj fundamentem firmy Condor.

W miarę ewolucji świata, po tragicznych i przerażających atakach z 11 września, zapotrzebowanie na sprzęt taktyczny zorientowany na funkcje stał się bardziej powszechny. Condor był jedną z pierwszych firm, które wkroczyły w sektor wyposażenia taktycznego, aby sprostać potrzebom stale zmieniającego się i rozwijającego się rynku.

W 2002 roku pierwszy prezentowany produkt firmy Condor, 3-dniowy pakiet szturmowy, stał się natychmiastowym hitem wśród klientów. Od tego momentu zespół inżynierów zaczął projektować różne torby, kieszenie, kamizelki taktyczne, ładownice i linię odzieży taktycznej — spełniające potrzeby wojskowych, organów ścigania, ratowników i specjalistów ds. bezpieczeństwa na całym świecie. Firma szybko zyskała uznanie dzięki szerokiemu asortymentowi wysokiej jakości, niedrogiego sprzętu i odzieży.

Linie produktów marki Condor są stale testowane w terenie przez profesjonalistów, aby zapewnić precyzję, jakość i długoterminową niezawodność. Firma zawsze skupiała się na wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości w połączeniu z jakością wykonania, aby dostarczać produkty, które są zarówno niezawodne, jak i niezwykle funkcjonalne. Wierni zwolennicy wiedzą, że produkty Condor doskonale sprawdzą się w najbardziej wymagających sytuacjach. Przedsiębiorstwo stało się jednym z wiodących i najbardziej znanych firm w branży taktycznej.

Condor dokłada wszelkich starań, aby oferować produkty, które służą potrzebom ich klientów na stale zmieniającym się rynku.

pixel