"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Extrema Ratio

( ilość produktów: 17 )

Extrema Ratio, z siedzibą w Prato we Włoszech, od 1997 roku projektuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości noże bojowe, wojskowe, kuchenne, myśliwskie i taktyczne, ciesząc się reputacją doskonałości, która nie ma sobie równych w branży noży wojskowych i taktycznych. 

Extrema Ratio obsługuje społeczności wojskowe i organy ścigania, a także rynki komercyjne. Noże marki są dobrze znane i poszukiwane na całym świecie. Firma szczyci się wzornictwem, materiałami i jakością, dostarcza wysokiej jakości produkt, które spełnia najsurowsze normy. 

Produkcja oparta jest na najnowocześniejszych technologiach łączących się z tradycyjnym rzemiosłem. Zespół projektowy Extrema Ratio wykorzystuje system 3D do projektowania nowych modeli i tworzenia prototypów. Każdy projekt noża taktycznego czy myśliwskiego jest skrupulatnie sprawdzany, a następnie testowany w terenie. W tym procesie wybierane są najlepsze materiały pod kątem trwałości, funkcjonalności i piękna. Każdy nóż kuchenny, taktyczny lub wojskowy jest ręcznie składany, ręcznie wykańczany i sprawdzany przez zespół rzemieślników Extrema Ratio. Pierwszorzędna praca ręczna i dobrze wyselekcjonowany materiał przyczyniły się do ukształtowania wizerunku znaku towarowego Extrema Ratio na całym świecie. Każdy nóż produkowany w Extrema Ratio spełnia rygorystyczne standardy firmy dotyczące jakości i wydajności. Noże kuchenne, taktyczne czy wojskowe są wynikiem żmudnych prac badawczo-rozwojowych. Noże Extrema Ratio to prawdziwy, solidny stosunek jakości do ceny. 

Wszystkie noże wykonane są z N690 Cobalt Stainless Steel, która jest stalą pochodzącą z małej fabryki w Austrii, często używaną do produkcji narzędzi chirurgicznych. Stal ta wraz z metodami hartowania daje materiał o dużej wytrzymałości, elastyczności z możliwością przyjmowania i utrzymywania ostrej jak brzytwa krawędzi. Rękojeści noży ze stałym ostrzem wykonane są z polimeru chwytnego zwanego Forprene, który zapewnia bardzo pewny i wygodny chwyt, nawet gdy jest mokry. Seria składanych noży taktycznych lub wojskowych ma skorupę wykonaną z super mocnego stopu antykorozyjnego, a najlepsze materiały są używane w celu zapewnienia niezawodności i długowieczności. 

Noże Extrema Ratio są opracowywane w ścisłej współpracy z włoskimi i zagranicznymi siłami zbrojnymi. Aby osiągnąć najlepszą wydajność i funkcjonalność, nie ma kompromisów w projekcie. To sprawia, że noże taktyczne, bojowe i wojskowe Extrema Ratio są najbardziej znane ze swojej wyjątkowej wytrzymałości i są wystarczająco wytrzymałe, aby sprostać wymaganiom najsurowszych standardów wojskowych. Extrema Ratio posiada certyfikat UNI EN ISO 9001:2008 i jest oficjalnym dostawcą Sił Zbrojnych z kodem NATO (N/CAGE) AT200.

pixel