"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Haix

( ilość produktów: 477 )

Niemiecka firma HAIX® - SCHUHE powstała 1948 roku i jest jedną z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się produkcją obuwia specjalistycznego. Producent zaopatruje w swoje obuwie wojsko, służby specjalne, straż pożarną oraz duże fabryki. Do produkcji wykorzystują najnowsze technologie oraz najwyższej jakości materiały, a wieloletnie doświadczenie wpływa na wysoką funkcjonalność produkowanego obuwia. Wszystkie produkty firmy Haix zaprojektowane są tak, aby zapewniły użytkownikowi bezpieczeństwo w czasie wykonywanej czynności.

Znajomość rynku oraz ogromna pasja właścicieli sprawia, że firma funkcjonuje nieprzerwanie i stale się rozwija. Obuwie Haix® charakteryzuje się wysoką jakością materiałów, wykorzystaniem najnowszych technologii, a przede wszystkim trwałością, komfortem i bezpieczeństwem. Wszystko to sprawia, że obuwie znane jest już na całym świecie. 

Nasza firma od kilu lat jest oficjalnym przedstawicielem produktów Haix® na Polskę. Jedni z nielicznych posiadamy większość dostępnych modeli obuwia w magazynie, co skutkuje bardzo szybkim termiem realizacji zamówienia oraz zapewnia bezproblemowy zwrot czy wymianę. Naszym Klientom dajemy również możliwość przymierzenia obuwia, po wcześniejszych ustaleniach, w sklepie stacjonarnym. Stałym oraz hurtowym klientom dajemy możliwość negocjacji cen, wszelkie pytania należy kierować na adres email bund.pl@wp.pl.

pixel