"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<
Z powodu prac technicznych, tymczasowy kontakt do korespodnencji: armyworld.sierakowice@gmail.com

Ticket to the Moon

( ilość produktów: 40 )

Ticket To The Moon jest oryginalnym producentem hamaków kempingowych, z siedzibą na Bali od 1996 roku. Firma prócz tego, że rozwija i tworzy innowacyjne i użyteczne produkty to również promuje różne sposoby życia. "Jesteśmy producentem wyrobów wywołujących dobre samopoczucie u marzycieli na całym świecie!"

Ticket to the Moon to firma, która zapewnia swoim pracownikom - mieszkańcom indonezyjskiej wyspy Bali uczciwe warunki pracy, ubezpieczenie, godne wynagrodzenie, 8 godzinny dzień pracy, nie zatrudnia dzieci. Przedsiębiorstwo minimalizuje odpady, z resztek jakie pozostają po wycięciu hamaków szyte są torby, saszetki, etui. Dzięki wykorzystaniu lokalnych materiałów i inwestowaniu w innowacyjne metody recyklingu, marka ma minimalny wpływ na środowisko naturalne. Każda pozostałość z produkcji  zostaje wykorzystana na nowe produkty takie jak ekologiczne torby i plecaki. 

Cały asortyment spadochronowych produktów  TTTM jest ręcznie wykonany przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników w własnym zakładzie na Bali z najwyższej jakości nylonu spadochronowego z lokalnych źródeł. Każdy z produktów zanim opuści fabrykę jest testowany w ekstremalnych warunkach i przechodzi rygorystyczne testy kontroli jakości. 10-letnia gwarancja producenta obejmuje wszelkie wady materiałowe i produkcyjne dla wszystkich produktów Ticket To The Moon. 

Hamaki Ticket to the Moon posiadają certyfikację zgodną ze standardem OEKO-TEX®. Normą asortymentu hamaków TTTM jest wytrzymałość, elastyczność, oddychająca, przeciw pleśniowa i przyjazna dla skóry tkanina (OEKO-TEX® Standard 100). 

TTTM opracowało pełną gamę hamaków, akcesoriów hamakowych takich jak: Brezent, Moskitiera Net 360 ° i karabińczyki, a także szereg innych produktów, takich jak fotel, koc,  Frisbee kieszonkowe czy słynne torby ekologiczne. Wysoka jakość materiałów i ręczne wykończenie sprawiają, że wszystkie produkty TTTM nadają się dla poszukiwaczy przygód lub do codziennego użytku.

Używaj  z radością produktów Ticket To The Moon!

pixel