Uszatka pochodząca z zasobów wojsk holenderskich, wykonana przez renomowana firmę Lowe Alpine.
Produkt doskonale sprawdzi się w porze zimowej. Usztywniany daszek czapki można również podpiąć do góry za pomocą zatrzasku. Czapka z zewnątrz wykonana jest z materiału o składzie 100% nylon z dodatkowym laminatem, który zapewnia dobrą wodoodporność i wiatroodporność. Polarowe wnętrze czapki wykonano z materiału o składzie 100% poliester. Z tyłu czapki umieszczono ściągacz na rzep, dzięki któremu można regulować obwód. Niekiedy na przedzie czapki znajduje się logo firmy.
Kolor czapki może się nieco różnić odcieniem oraz może nie posiadać loga "Lowe Alpine" - wysyłamy losowo.
Produkt pochodzący z wojskowych zasobów magazynowych, używany w stanie bardzo dobrym. Posiada podstawowe ślady użytkowania.

Opinie o Czapka Uszatka Wojskowa Holenderska Wodoodporna z Polarem LOWE ALPINE Czarna Oryginał Demobil BDB
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSUPER CZAPECZKA.. !2022-10-06
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemOK2020-12-13
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemRewelacja2020-12-09
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemIdealna na zimno/mokro.2020-11-02
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemŚwietna czapka przetestowana Polecam2020-10-28
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemRozmiar L pasuje na 60 cm obwodu Stan Bdobry2020-09-21
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemZakup bardzo na czasie (styczeń/luty). Kompaktowa, ciepła, wygodna, dopasowana, a stan jest wręcz świetny! Zdecydowanie polecam!2018-02-05
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemCzapka zgodna z opisem! Świetny towar za 'Dobrą Cenę'! Super organizacja sprzedaży jak i kontakt ze sprzedającym! Polecam zakupy w tym sklepie! Dziękuję za transakcję :)2017-09-20