Fasunek / System Do Mocowania Hełmu Revision Oryginał Demobil DB
Fasunek do hełmu wykonany przez firmę Revision. System pozwala na dopasowanie hełmu do głowy, zachowując odpowiednią odległość głowy od skorupy hełmu.
Fasunek podnosi komfort noszenia hełmu - pozwala na regulację za pomocą pokrętła, redukuje ucisk, dzięki miękkim poduszkom oraz zapobiega osuwaniu hełmu z głowy.
Montaż fasunku odbywa się przy pomocy rzepów, dzięki czemu będzie pasować do wielu modeli. Otwarta konstrukcja z siateczką odpowiadają za dobrą wentylację.
Stan dobry może nie posiadać oryginalnych poduszek, plastikowych zaczepów z tyłu oraz dopasowanej części siateczkowej do rozmiaru fasunku.
Produkt z wojskowych zasobów magazynowych używany w stanie dobrym, posiada widoczne ślady użytkowania, może posiadać również ślady reperacji oraz delikatne przybrudzenia.
Obuwie z tej grupy może nie posiadać elementów wyszczególnionych w specyfikacji producenta np. systemu szybkiego sznurowania czy wkładek.