
Bluza termoaktywna zimowa pochodzące z zasobów wojsk brytyjskich (Wers Thermal UnderWear Olive). Idealnie sprawdzi się podczas zimowej pogody, ogrzewając ciało i utrzymując jego naturalną temperaturę.

Produkt nowy, nieużywany z wojskowych zasobów magazynowych. Rzeczy mogą posiadać podpisy poprzednich właścicieli (inicjały nie świadczą o eksploatacji) czy pieczątki / dziurki kasacyjne.
Obuwie z tej grupy może nie posiadać elementów wyszczególnionych w specyfikacji producenta np. systemu szybkiego sznurowania czy wkładki.
Opinie o Bluza Termoaktywna Wojskowa Brytyjska Z Długim Rękawem Light Olive Oryginał Nowa
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemfajna, ale za mała.2024-06-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBluza wygodna, wymiarowo wziąłem 170/90 stan DB co okazało się błędem, była sporo za krótka (nie mieści się w spodnie) oraz nie wiedzieć czemu lewe przedramię mocno uciska również występowały tam delikatne postrzępienia nie wpływające na parametry produktu. Zostanie na gorsze czasy bo da się nosić i jest dość wygodna.2023-08-29
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTowar zgodny z opisem. Polecam.2023-07-28
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSuper produkt. Polecam.2023-05-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBaaaaardzo krótkie rękawy, trzeba mieć to na uwadze. Ogólnie bluza jest okej, metarial nie zużyty i bez zmechacen. Stan bardzo dobry byl faktycznie bdb2023-04-10
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBluza jak nowa,przesyłka błyskawiczna2023-01-09
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemCiepła. Bardzo dobry stan. Polecam.2023-01-02
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo ciepłe, elastyczne dopasowane do ciała, spód lekko polarowy przyjemny w kontakcie ze skórą! Jestem zadowolony.2022-11-20
Z naszego bloga












