"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Helikon-Tex

( ilość produktów: 1840 )

Firma Helikon-Tex została założona w Polsce w 1983 roku jako przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą nadwyżek wojskowych. Następnie, dojrzewając jako firma i zbierając doświadczenie przez ponad dziesięć kolejnych lat, zachowała ona odpowiedni, obrany wcześniej kierunek swojego rozwoju. Pod koniec lat 90-tych, kiedy rozbieżności rosnące między aktualnymi rozwiązaniami wojskowymi a nowymi, coraz większymi oczekiwaniami kierowanymi przez wymagających współczesnych żołnierzy, Grzegorz Mieszczak, właściciel firmy, postanowił opracować własne, nowoczesne linie produktów wojskowych i paramilitarnych.

Rok 1999 był kamieniem milowym w rozwoju Helikon-Tex, jako producenta i samej marki. Budując własny dział badań i rozwoju, oparty na prawdziwych profesjonalistach w swojej dziedzinie, firma zaczęła projektować nowoczesne i specjalistyczne rozwiązania dla prawdziwych profesjonalistów, również tych zaawansowanych.

Helikon-Tex został stworzony z prawdziwej pasji do przygody i zamiłowania do aktywności outdoorowych. Ponad 37 lat doświadczenia daje przedsiębiorstwu solidne podstawy, aby stać się sprzętowym przewodnikiem, który dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania swoim użytkownikom.

pixel