
Kangurka Levanter marki Helikon-Tex to ultralekka kurtka przeciwdeszczowa zaprojektowana z myślą o dynamicznych działaniach w terenie, gdy pogoda potrafi zaskoczyć.
Wykonana z materiału o wodoodporności 10 000 mm słupa wody i oddychalności 10 000 g/m²/24h, zapewnia skuteczną ochronę przed deszczem i wiatrem przy zachowaniu komfortu podczas umiarkowanego wysiłku.
Dzięki powłoce DWR (Durable Water Repellency) woda spływa po powierzchni tkaniny, nie wsiąkając w nią nawet podczas długotrwałych opadów.
W porównaniu z klasycznym hardshellem, Levanter jest lżejszy, bardziej kompaktowy i prostszy w budowie, dzięki czemu łatwo zmieści się w plecaku i zawsze będzie pod ręką jako awaryjna warstwa ochronna.
Kurtka posiada krótki zamek 3/4, który ułatwia zakładanie i zapewnia dodatkową wentylację bez konieczności pełnego rozpinania.
Duża kieszeń typu kangur z dwustronnym dostępem i dwoma zamkami pozwala bezpiecznie przechowywać najpotrzebniejsze drobiazgi, takie jak mapa, rękawiczki czy akcesoria EDC.
Regulowany kaptur skutecznie chroni głowę przed wiatrem i deszczem, a dopasowany krój zwiększa wygodę i swobodę ruchów.
Helikon-Tex Levanter to idealny wybór dla osób ceniących praktyczność i niezawodność w zmiennych warunkach pogodowych – od górskich szlaków po miejską dżunglę.
Produkt fabrycznie nowy.
>>Poznaj zasady<<















