"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Plecaki patrolowe, wycieczkowe 30 - 59 litrów

( ilość produktów: 371 )

Plecaki patrolowe skupiają się na pojemności w przedziale 30-59 litrów. Konstrukcja znakomicie sprawdzi się w zawodowej pracy w terenie typu; straż miejska, wojsko, leśnictwo czy ratownictwo medyczne, ale nie tylko, ponieważ doskonale zdają egzamin podczas aktywności outdoorowych. Plecaki patrolowe są przeznaczone do przenoszenia sprzętu i wyposażenia potrzebnego podczas służby lub misji terenowych.

Niezawodne marki, które dbają o funkcjonalność to; Wisport, Berghaus, Pentagon, Direct ActionTasmanian Tiger oraz wiele innych. Plecaki patrolowe mają zazwyczaj dużą pojemność, aby pomieścić różnego rodzaju sprzęt i wyposażenie, takie jak radiokomunikacja, apteczka, narzędzia, amunicja, latarka, mapy, woda itp. Odpowiednie przegrody, kieszenie i paski mocujące umożliwiają efektywną organizację wyposażenia. Wytrzymałe materiały tj. cordura czy nylon są trwałe i pozwolą długo cieszyć się zakupionym plecakiem. Komfort noszenia wspierają wyściełane szelki oraz pas biodrowy, które rozkładają ciężar równomiernie i zapewniają wygodne noszenie przez dłuższy czas. Plecaki patrolowe często wyposażone są w dodatkowy system mocowania MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment), który umożliwia przypięcie dodatkowych kieszeni, pokrowców czy innych akcesoriów zgodnych z tym standardem. Paski, troki lub klamry mogą być używane do mocowania sprzętu zewnętrznego, takiego jak kask, hełm czy saperka.

Pamiętaj, że w niektórych sytuacjach może być ważne, aby plecak był wodoodporny. Dobierz pokrowiec przeciwdeszczowy na plecak, aby uchronić zawartość przed wilgocią.

 

pixel