- Plecak cechuje specjalnie zaprojektowana kieszeń do przenoszenia pistoletu oraz wysuwana dolna część, która umożliwia także przenoszenie karabinu.
Little Trick Pack to plecak do codziennego użytku od amerykańskiej firmy Eberlestock. Pojemność 27 litrów czyni go idealnym rozwiązaniem na krótkie wyprawy bądź do użytku w mieście. Zastosowany do produkcji nylon 500D charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu plecak sprawdzi się również podczas intensywnego użytkowania. Precyzyjne wykonanie oraz zastosowanie wysokiej jakości zamków i klamer sprawia, że codzienne użytkowanie jest niezwykle wygodne.
Przemyślany układ komór i kieszeni ułatwia organizację niezbędnych rzeczy – od laptopa, przez dokumenty, po akcesoria elektroniczne. Plecak sprawdzi się podczas dojazdów do pracy, wyjazdów na uczelnię, jak i podczas jednodniowych wypadów za miasto.
Konstrukcja z pojemną komorą główną pomieści wyposażenie na weekendowy wyjazdu czy trening outdoorowy. Zamek błyskawiczny na froncie umożliwia szybki dostęp do zawartości poprzez rozłożenie całej przedniej części plecaka. Wnętrze zaopatrzono w liczne taśmy PALS oraz rzepy pozwalające na przymocowanie dodatkowych akcesoriów kompatybilnych z systemem MOLLE lub wyposażonych w panele Velcro. Wewnątrz plecaka umieszczono też dwie płaskie przegrody, które pomieszczą laptop i bukłak z wodą. Wewnątrz ulokowano również pętlę zabezpieczającą bukłak oraz otwór na rurkę systemu hydracyjnego. Na zewnątrz umieszczono dwie głębokie, elastyczne kieszenie boczne, przeznaczone na butelki lub inne większe przedmioty. Na górze znajduje się kieszeń z praktycznym organizerem na najmniejsze akcesoria.
Po obu stronach plecaka od strony pleców zastosowano dwie magnetyczne kieszenie CCW (Concealed Carry Weapon), które zapewniają szybki i dyskretny dostęp do zawartości. Specjalnie zaprojektowana kieszeń umożliwia bezpieczne i dyskretne przenoszenie broni krótkiej, co docenią osoby pracujące w służbach mundurowych lub pasjonaci strzelectwa.
W modelu zastosowano specjalne powiększane dno, które pozwala na przenoszenie większych przedmiotów lub np. mniejszego karabinka. Dzięki rozkładanej dolnej części można zwiększyć pojemność plecaka o 4 litry, co pozwala na spakowanie dodatkowego ekwipunku. Rozkładany dół pozwala na transport karabinu, dzięki czemu model ten zyskuje uniwersalne zastosowanie także podczas polowań lub wypraw survivalowych.
Little Trick został wykonany z wytrzymałych materiałów gwarantujących odporność na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne, co czyni go niezastąpionym podczas intensywnego użytkowania. Niewielka waga plecaka oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że nie obciąża on nadmiernie pleców, nawet przy pełnym załadunku.
System nośny wspiera równomierne rozłożenie ciężaru na barkach. Regulowane, wyprofilowane szelki z miękkim obszyciem oraz pas piersiowy umożliwiają dostosowanie plecaka do preferencji użytkownika. Zintegrowany system wentylacji pleców zapewnia komfort podczas długotrwałego noszenia lub aktywności w cieplejszych warunkach. Praktyczny uchwyt transportowy u góry ułatwia podnoszenie oraz przenoszenie plecaka.
Plecak został wyposażony w nowoczesny, zewnętrzny system mocowania MOLLE/PALS, który pozwala na wygodne doczepienie dodatkowego wyposażenia, takiego jak apteczka, narzędzia czy saszetki EDC. Dzięki temu można dostosować plecak do własnych potrzeb – zarówno podczas pracy, jak i podczas wypraw terenowych czy survivalowych. W modelu zastosowano taśmy systemu MOLLE o grubości zaledwie 10 mm, które zapewniają pełną funkcjonalność systemu montażowego, a jednocześnie dzięki zmniejszonym wymiarom minimalizują wagę plecaka.
Produkt fabrycznie nowy.
>>Poznaj zasady<<



























