
DD Hammock Quilt to wszechstronne i lekkie rozwiązanie izolacyjne do hamaków, idealne na trzy sezony — od wiosny po jesień.
Wykonany z wytrzymałego nylonu ripstop i wypełniony syntetycznym puchem o gramaturze 200 g/m², zapewnia znakomity stosunek ciepła do wagi.
Jego konstrukcja została zaprojektowana specjalnie do użytku w hamaku, z trój‑czwartym otwarciem od spodu, które umożliwia łatwe wejście i wyjście bez konieczności całkowitego otwierania całego ocieplacza.
Otwór od spodu oraz zakończenia przy stopach i kapturze wyposażone są w ściągacze, które po zaciśnięciu przekształcają quilt w coś na kształt śpiwora, szczelnie otulając ciało i zatrzymując ciepło.
Forma quiltu jest szersza w okolicach tułowia i zwęża się ku stopom, co lepiej dopasowuje się do sylwetki użytkownika, minimalizując nadmiar materiału i zwiększając efektywność izolacji.
W stanie rozłożonym ma długość około 194 cm, szerokość w okolicach ramion około 128 cm, a w strefie stóp około 92 cm, co sprawia, że komfortowo mogą z niego korzystać osoby do około 195 cm wzrostu.
Ocieplacz jest lekką alternatywą dla tradycyjnych śpiworów, a jednocześnie wystarczająco ciepłą w połączeniu z podpinką (Underblanket) — komfort do temperatury ok. 2 °C.
W zestawie znajduje się także worek kompresyjny, który umożliwia zmniejszenie objętości podczas transportu i ułatwia pakowanie.
Dzięki możliwości poluzowania ściągaczy w cieplejsze noce można rozłożyć quilt i używać go bardziej swobodnie, zapewniając komfort termiczny bez przegrzewania.
DD Hammock Quilt jest zatem funkcjonalnym, lekkim i skutecznym ocieplaczem do hamaków, który łączy wygodę użytkowania z efektywną izolacją.
Pozwala cieszyć się ciepłym i komfortowym snem w hamaku bez nadmiernego obciążenia ekwipunku.
Produkt fabrycznie nowy.
Wyróżniamy dwa typu śpiworów.
Mumia zapewnia optymalne dopasowanie do sylwetki. Anatomiczny kształt zwiększa komfort cieplny i zmniejsza rozmiary po spakowaniu.
>>Poznaj zasady<<
Najniższa temperatura, w której kobieta może komfortowo przespać całą noc.

















