Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Palniki / Kuchenki Polowe i Gazowe

( ilość produktów: 52 )

Wybierasz się na wyprawę w nieznane? Zakup kuchenki turystycznej oraz innych akcesoriów ułatwiających przygotowywanie posiłków podczas podróży na odludzie jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Kuchenka to podstawa każdej wyprawy, nawet tej weekendowej. Samodzielne przygotowanie ciepłego posiłku, parzenie herbaty oraz zapewnienie sobie ciepła w trudniejszych warunkach atmosferycznych znacznie podwyższają komfort użytkownika podczas wypadu.

Kuchenki gazowe turystyczne są popularne ze względu na swoją lekkość, poręczność i prostotę użytkowania. Niewielki gabaryt pozwala na wygodne przenoszenie z pozostałym ekwipunkiem. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na funkcje, takie jak regulacja mocy płomienia, panele chroniące przed wiatrem oraz stabilne ramiona palnika pozwalające utrzymać garnek na nierównym podłożu. Palniki dla komfortu użytkowania zazwyczaj posiadają wbudowaną zapalniczkę piezoelektryczną ułatwiającą korzystanie z naczynia.

Na wybór palnika wpływa również miejsce podróży. Poręczne kuchenki na paliwo stałe wybierane są często przez osoby wybierające się w góry, ponieważ różnica ciśnień i temperatur nie wpływa na ich działanie. Kuchenki na paliwo stałe są często wykonane z tytanu i charakteryzują się małymi rozmiarami.

W sklepie Armyworld.pl znajdziesz szeroki wybór kuchenek turystycznych, palników i akcesoriów do gotowania. Na stronie znajdziesz również kuchenki militarne i zestawy garnków pochodzące z wojskowych zasobów magazynowych. Przed zakupem zapoznaj się ze stanem zużycia kontraktowego produktu wojskowego.

pixel