"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<
Z powodu prac technicznych, tymczasowy kontakt do korespodnencji: armyworld.sierakowice@gmail.com

CO SPRZEDAJEMY?

2022-02-09
CO SPRZEDAJEMY?

Nasz sklep oferuje przede wszystkim wysokiej jakości odzież militarną / kontraktową oraz taktyczną z wojskowych zasobów magazynowych ponadto jesteśmy również dystrybutorem renomowanych firm takich jak: 

Firma Bollé oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania, najwyższą jakość oraz nowoczesny design. Okulary przeciwsłoneczne i gogle zapewniają wydajność i ochronę. Firma stale udoskonala ofertę analizując, modę i wygodę, dzięki czemu powstają jedne z najświeższych i najbardziej zaawansowanych technologicznie okularów w branży.

Przedsiębiorstwo działa już na rynku od ponad 130 lat. Ich produkty cieszą się ogromnym, międzynarodowym uznaniem. Okulary wybierane są do aktywności hobbistycznych ASG, outdoor , innych aktywności sportowych oraz pracy, gdzie konieczna jest doskonała ochrona oczu. Produkty Bollé są dystrybuowane i noszone na całym świecie.

BRUBECK jest największym w Europie wschodniej producentem bielizny termoaktywnej w technologii bezszwowej. Najnowocześniejsze linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowana kadra pozwalają im na wytworzenie najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów. Odbiorcami są największe firmy branży sportowej w Europie. Marka BRUBECK jest w Polsce doskonale kojarzona przez amatorów sportów zimowych, alpinistów, żeglarzy, rowerzystów i osób uprawiających wszelkiego rodzaju sporty. 

CERTYFIKAT SPRZEDAWCY

Od ponad 60 lat Carinthia – specjalizuje się w rozwoju technologii izolacji termicznej do stosowania w ekstremalnych warunkach, wykorzystując zarówno naturalne, jak i syntetyczne włókna. Od ponad 25 lat koncentruje się na rozwoju Technicznej Izolacji Poliestrowej. Celem jest osiągnięcie maksymalnej wydajność przy optymalnym stosunku ciepła do wagi. Efektem intensywnej pracy marki Carinthia są indywidualne produkty termoizolacyjne wypełnione izolacją G-LOFT.

Wysokiej jakości odzież oraz śpiwory są używane przez wojsko, a także jednostki sił specjalnych. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach klimatycznych G-LOFT oferuje doskonałą wydajność wraz z komfortem, niezbędnym do efektywnego wypoczynku. 

Firma Condor Outdoor Products powstała w latach 80-tych i od samego początku skupiała się na dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu outdoorowego. Spencer Tien, założyciel firmy, był dumny z budowania trwałych relacji z przemysłem wojskowo morskim - te relacje są dzisiaj fundamentem firmy Condor.

Linie produktów marki Condor są stale testowane w terenie przez profesjonalistów, aby zapewnić precyzję, jakość i długoterminową niezawodność. Firma zawsze skupiała się na wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości w połączeniu z jakością wykonania, aby dostarczać produkty, które są zarówno niezawodne, jak i niezwykle funkcjonalne. Wierni zwolennicy wiedzą, że produkty Condor doskonale sprawdzą się w najbardziej wymagających sytuacjach. Przedsiębiorstwo stało się jednym z wiodących i najbardziej znanych firm w branży taktycznej.

Condor dokłada wszelkich starań, aby oferować produkty, które służą potrzebom ich klientów na stale zmieniającym się rynku.

Condor
Eberlestock

Firma Eberlestock powstała w 1985 roku i od tego czasu jest liderem w swoim segmencie na rynku sprzedaży. Siedziba firmy znajduje się w Boise w stanie Idaho. Zespół zbudował swoją reputację, tworząc wyjątkowy sprzęt dla sportowców outdoorowych / taktycznych / strzeleckich i myśliwych. Marka oferuje oryginalną i niepowtarzalną mieszankę produktów.

Obecne projekty firmy Eberlestock pokazują światu, jak wysokich osiągów należy oczekiwać od sprzętu outdoorowego. Producent zawsze był pionierem i liderem, a nie naśladowcą. Oryginalne koncepcje w przeciwieństwie do innych firm na świecie, sprawdzą się podczas każdej przygody.

Doświadczenie założyciela w sporcie olimpijskim w biathlonie, w hardcorowym samotnym polowaniu na dzicz, sprawia, że firma rozumie potrzeby wydajności i mobilności klientów, którzy podczas noszenia broni ruszają na szlak.

Esbit – niemiecka firma istniejąca od 1936 roku. 
Pierwszym, a zarazem głównym produktem Esbit'a jest paliwo stałe. Firma stała się światowym liderem tego towaru. Naturalne było poszerzenie oferty, najpierw, o kuchenki, a później o garnki, menażki, naczynia, termosy i inne akcesoria biwakowe. 
Dziś Esbit rozpoznawany i ceniony jest ze względu na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktów. Pozycja na rynku producenta paliwa stałego jest tak wysoka, że często określa się je mianem „paliwa Esbit”. Z oferty firmy korzystają jednostki wojskowe, służby ratownicze, międzynarodowe organizacje niosące pomoc w krajach trzeciego świata, a także „zwykli” turyści, wspinacze i entuzjaści outdoor'u. 

Niemiecka firma HAIX® - SCHUHE powstała 1948 roku i jest jedną z największych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się produkcją obuwia specjalistycznego. Producent zaopatruje w swoje obuwie wojsko, służby specjalne, straż pożarną oraz duże fabryki. Do produkcji wykorzystują najnowsze technologie oraz najwyższej jakości materiały, a wieloletnie doświadczenie wpływa na wysoką funkcjonalność produkowanego obuwia. Wszystkie produkty firmy Haix zaprojektowane są tak, aby zapewniły użytkownikowi bezpieczeństwo w czasie wykonywanej czynności.

Znajomość rynku oraz ogromna pasja właścicieli sprawia, że firma funkcjonuje nieprzerwanie i stale się rozwija. Obuwie Haix® charakteryzuje się wysoką jakością materiałów, wykorzystaniem najnowszych technologii, a przede wszystkim trwałością, komfortem i bezpieczeństwem. Wszystko to sprawia, że obuwie znane jest już na całym świecie. 

Firma Helikon-Tex została założona w Polsce w 1983 roku. Pod koniec lat 90-tych, kiedy rozbieżności rosnące między aktualnymi rozwiązaniami wojskowymi a nowymi, coraz większymi oczekiwaniami kierowanymi przez wymagających współczesnych żołnierzy, Grzegorz Mieszczak, właściciel firmy, postanowił opracować własne, nowoczesne linie produktów wojskowych i paramilitarnych.

Helikon-Tex został stworzony z prawdziwej pasji do przygody i zamiłowania do aktywności outdoorowych. Ponad 37 lat doświadczenia daje przedsiębiorstwu solidne podstawy, aby stać się sprzętowym przewodnikiem, który dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania swoim użytkownikom.

Indiana Jerky to cienkie plasterki chudego mięsa, które jest następnie marynowane, suszone i wędzone. Szef przyrządza indyjskie suszone mięso według starożytnych receptur rdzennych Indian. Suszone jest przez kilka godzin, dzięki czemu oryginalny surowiec zachowuje naturalny smak mięsa, jego soczystość i elastyczność. Nie ma nic zdrowszego, szybszego i bardziej pożywnego dla sportowców lub wytrwałych wędrowców niż paczka Indiana Jerky. Lekka, nietłusta przekąska zawiera aż 73% białka i minimum tłuszczu.

Firma Kelly Kettle jest zlokalizowana w zachodniej Irlandii, kojarzona jest przede wszystkim ze słynnego czajnika i sprzętu kempingowego. Produkty firmy są od pokoleń podstawowym wyposażeniem kempingowym irlandzkich rybaków oraz przewodników wędkarskich. Obecnie naczynia Kelly są popularne i używane wśród zapalonych entuzjastów outdooru na całym świecie.

Doświadczenia zarządu oraz pracowników są wykorzystane w biznesie i dzięki ich entuzjazmowi, zapałowi i determinacji, popularność „Kelly Kettle” rośnie z każdym rokiem. Motto firmy brzmi: „Wszystko jest możliwe… niemożliwe zajmuje trochę więcej czasu!”.

Lesovik to pierwszy i jedyny polski producent oferujący wyspecjalizowane produkty do biwakowania hamakowego. Od 2013 roku Rafała i Gosia, para zapaleńców zakochanych w minimalizmie i skandynawskiej tradycji, próbują zbliżyć człowieka do Natury w najwygodniejszy możliwy sposób. Przekonują, że biwakowanie jest sposobem na lepsze zrozumienie roli człowieka w świecie, jesteśmy jej częścią, a nie władcą. 

Bogate doświadczenie outdoorowe w przeróżnych dyscyplinach oraz profesjonalne umiejętności projektowania Rafała i Gosi znalazły odzwierciedlenie w tym, czym dzisiaj jest Lesovik.

Oferta Lesovika stanowi jednolitą całość, a jej elementy wzajemnie się uzupełniają. Marka projektuje, testuje i produkuje w 100% w Polsce. Najważniejszym celem firmy jest stworzenie wyposażenia, którego obsługa zajmuje podczas wędrówek, przygód i biwaków minimalną ilość czasu, bez konieczności poświęcania mu wielkiej uwagi, pozostawiając przestrzeń na to, co najważniejsze - przebywanie w Naturze.

Mora of Sweden jest obecnie jednym z najlepszych producentów noży survivalowych i najchętniej wybieraną marką, która oferuje bardzo szeroki asortyment, wysokiej jakości noży, przeznaczonych dla żołnierzy, myśliwych, wędkarzy, rzemieślników i wielu innych grup społecznych.

Firma oferuje bezpieczne i skuteczne środki odstraszające komary i kleszcze. Produkty rekomendowane są przez WHO dla wyjeżdżających w regiony występowania malarii oraz w profilaktyce przeciw chorobom odkleszczowym.

Produkty Mugga zawierają w swoim składzie najskuteczniejszą substancję czynną, jaką jest deet. Mugga na komary i kleszcze to doskonały repelent, który charakteryzuje się wysoką skutecznością, jednocześnie zapewniając długotrwałą ochronę przed gryzącymi komarami nawet w najtrudniejszych warunkach na świecie. 

Nie pozwól, aby ukąszenia insektów zrujnowały lato lub wakacje w tropiki!

Pentagon (pentagōnos) to rzeczownik wywodzący się ze starożytnej Grecji, oznaczający „pięć kątów”. W logo firmy 5 kątów symbolizuje człowieka (głowa i cztery kończyny) oraz pięć zmysłów (słuch, widzenie, dotyk, węch i smak). Pentagon® Tactical działa w branży odzieży i akcesoriów wojskowych od 1991 roku.

Po wielu latach badań, rozwoju i bliskiej współpracy z zespołami wojskowymi, policyjnymi, ratowniczymi i bezpieczeństwa, Pentagon z dumą reprezentuje serię produktów „Tactical Sportswear™”. Zaawansowana odzież i sprzęt wojskowy łączy w sobie jakość, technologię, design i estetykę.

Siedziba Snugpak mieści się w zabytkowym młynie w Yorkshire Dales, w północnej Anglii.  Jest to jedna z nielicznych już firm europejskich o tym profilu, która posiada zakłady produkcyjne na terenie Europy.

Długoletnia tradycja i bogate doświadczenie firmy sprawiają, że produkty, które powstają w angielskiej fabryce Snugpak są kompilacją tradycyjnych metod szycia oraz najnowocześniejszych technologii.

Wszystkie produkty Tasmanian Tiger są wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapewniają najwyższą funkcjonalność. Kompleksowe prace rozwojowe zawsze opierają się na specyficznych potrzebach i wymaganiach użytkowników. Od prototypu do produkcji seryjnej, wszystkie produkty są wytwarzane we własnych zakładach produkcyjnych firmy. Zapewnia to utrzymanie niezmiennie wysokiego poziomu jakości. Każdy etap procesu produkcyjnego, od zakupu materiałów, poprzez produkcję, aż po końcowe kontrole, jest precyzyjnie definiowany i regularnie sprawdzany przez niezależne ośrodki badawcze zgodnie z międzynarodowymi standardami. Każdy produkt jest sprawdzany przed opuszczeniem produkcji i otrzymuje numer seryjny, który jest następnie przechowywany we własnej bazie danych firmy.

Thermopad GmbH, z siedzibą w Freudenstadt w Schwarzwaldzie, jest wiodącym producentem ogrzewaczy z węglem aktywnym. Firma specjalizuje się w produktach cieplnych oraz zaopatruje w swój towar takie branże jak sport, kolarstwo, łowiectwo czy outdoor. Codzienna praca przedsiębiorstwa wspierana jest najnowszymi technologiami - zadowolenie klienta jest najwyższym priorytetem.

Victorinox – duch solidarności, głębokie zakorzenienie w kulturze regionu i uznanie dla trwałych wartości.

Victorinox to firma o globalnym zasięgu, mająca w ofercie produkty reprezentujące pięć kategorii: szwajcarskie noże oficerskie, noże domowe i profesjonalne, zegarki, torby i akcesoria podróżne oraz perfumy. Szwajcarskie noże oficerskie to flagowy produkt marki, kluczowy dla rozwoju wszystkich kategorii produktów. Firma gwarantuje, że jej produkty w każdym zakresie spełniają najwyższe standardy jakości, niezależnie od miejsca produkcji - większość produktów wytwarzana jest w Szwajcarii. Ze względów technicznych torby i akcesoria podróżne są produkowane za granicą, gdzie dostępne są odpowiednie zasoby ludzkie, materiałowe i technologiczne. Aby zagwarantować najwyższe standardy produkcji, firma starannie dobiera zagranicznych partnerów i wprowadza rygorystyczne wymagania dotyczące jakości.

Wysoka jakość produktów zapewniła firmie Victorinox pozycję lidera, zarówno na rynku szwajcarskim, jak i na całym świecie.

Wisport to Polski producent wysokiej jakości sprzętu outdoorowego. Firma istnieje od 1984 roku i specjalizuje się w produkcji plecaków. W aktualnej ofercie znajdują się plecaki trekkingowe, turystyczne, militarne, survivalowe, specjalne, miejskie oraz akcesoria (apteczki, wory transportowe, peleryny przeciwdeszczowe itd.). Marka charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wyroby wyróżniają się również na rynku designem i rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

Przy tworzeniu wyrobów Wisport współpracuje i wspiera się doświadczeniem ludzi gór, a przy tworzeniu plecaków militarnych doświadczeniem i wyjątkowymi wymaganiami żołnierzy jednostek specjalnych.

Polecane

Plecak Taktyczny ARMY 35L Dwukomorowy ArmyWorld Czarny

Plecak Taktyczny ARMY 35L Dwukomorowy ArmyWorld Czarny

99,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 98,00 zł/1szt.Cena regularna 105,00 zł brutto/1szt.
Czapka Baseball ArmyWorld Olive

Czapka Baseball ArmyWorld Olive

25,00 zł brutto/1szt.
Maseczka Ochronna Wielorazowa DPM Woodland

Maseczka Ochronna Wielorazowa DPM Woodland

12,00 zł - 15,00 zł brutto/1szt.
Maseczka Ochronna Wielorazowa Olive

Maseczka Ochronna Wielorazowa Olive

12,00 zł - 15,00 zł brutto/1szt.
Maseczka Ochronna Wielorazowa 3-Color / DPM Desert

Maseczka Ochronna Wielorazowa 3-Color / DPM Desert

12,00 zł - 15,00 zł brutto/1szt.
Maseczka Ochronna Wielorazowa PL Camo

Maseczka Ochronna Wielorazowa PL Camo

12,00 zł - 15,00 zł brutto/1szt.
Bon Upominkowy Armyworld Wartość 300 zł

Bon Upominkowy Armyworld Wartość 300 zł

300,00 zł brutto/1szt.45000 pkt.
Bon Upominkowy Armyworld Wartość 200 zł

Bon Upominkowy Armyworld Wartość 200 zł

200,00 zł brutto/1szt.30000 pkt.
Bon Upominkowy Armyworld Wartość 150 zł

Bon Upominkowy Armyworld Wartość 150 zł

150,00 zł brutto/1szt.22500 pkt.
Bon Upominkowy Armyworld Wartość 100 zł

Bon Upominkowy Armyworld Wartość 100 zł

100,00 zł brutto/1szt.15000 pkt.
Naszywka Armyworld 8 x 5 cm

Naszywka Armyworld 8 x 5 cm

15,00 zł brutto/1szt.
Bon Upominkowy Armyworld Wartość 50 zł

Bon Upominkowy Armyworld Wartość 50 zł

50,00 zł brutto/1szt.7500 pkt.
Bon Upominkowy Armyworld Wartość 500 zł

Bon Upominkowy Armyworld Wartość 500 zł

500,00 zł brutto/1szt.75000 pkt.
T-Shirt Armyworld.pl Olive

T-Shirt Armyworld.pl Olive

39,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 49,00 zł/1szt.Cena regularna 49,00 zł brutto/1szt.
T-Shirt Armyworld.pl Czarny

T-Shirt Armyworld.pl Czarny

39,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 49,00 zł/1szt.Cena regularna 49,00 zł brutto/1szt.
pixel