"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<
Z powodu prac technicznych, tymczasowy kontakt do korespodnencji: armyworld.sierakowice@gmail.com

Menażki wojskowe, harcerskie i turystyczne

( ilość produktów: 18 )

Menażki wojskowe i turystyczne są bardzo przydatnym naczyniem dla osób uprawiających survival, bushcraft, jak i dla harcerzy czy miłośników biwakowania. Menażki to zamykane pojemniki, które można używać do spożywania i przygotowywania posiłków w terenie. Kompaktowe wymiary po złożeniu ułatwiają ich przenoszenie w plecaku czy torbie.

Kontraktowe menażki wojskowe w sklepie Armyworld.pl mają solidne wykonanie i często można je przytroczyć na zewnątrz plecaka. Materiał z jakiego zostały wykonane jest odporny na wysokie temperatury i można je używać bezpośrednio nad otwartym ogniem. Łatwa w czyszczeniu konstrukcja jest bardzo praktyczna po powrocie z wyprawy. Menażki składają się z kilku części, góra może pełnić funkcję patelni, a dolny, większy element może być wykorzystywany jako garnek.

Menażki turystyczne wykonano na wzór tych wojskowych. Naczynia mają podobne właściwości, które mają za zadanie sprostać wymagającym sytuacjom w terenie. Menażki są przydatne nie tylko podczas biwakowania w lesie, ale również na wystawach plenerowych, strzelnicach, czy podczas organizowania spotkań i imprez na otwartych przestrzeniach. Te wygodne pojemniki są również praktycznym wyposażeniem dla kamperów, ze względu na swoją wygodę i łatwość czyszczenia.

Podsumowując, menażki wojskowe i turystyczne są użytecznymi naczyniami dla osób spędzających czas na łonie natury. Mogą być wykorzystywane do przygotowywania posiłków, spożywania ich oraz przenoszenia jedzenia. Menażki są trwałe, łatwe w czyszczeniu i posiadają różne funkcje, takie jak patelnia i garnek.

pixel